ВЕСНЯНИЙ ТУРНІР ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ГРИ БРЕЙН-РИНГ

27 бер. 2019

27 березня 2019 року в Будинку творчості дітей та юнацтва відбувся інтелектуальний брейн-ринг на кубок мера, у якому прийняло участь 9 команд міста та району. У запеклій боротьбі ІІІ місце посіла команда «Решка», капітан Черних Ілля, Гусарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів; ІІ місце – команда «Квант», капітан Каліберда Анастасія, Барвінківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2; а почесне І місце виборола команда «Клондайк» -  Протасова Катерина, Ковригіна Наталія, Федоренко Софія, Мухін Андрій, Коржилов Олексій, капітан Ткачова Дар’я, Барвінківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2, а кращим гравцем став Скиба Андрій, команда «Унікум», Гусарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів! Всі переможці нагороджені пам’ятними медалями, кубками та грамотами, а всі учасники отримали солодощі від мера міста Бало О.О., який радо всіх привітав з весняними канікулами та побажав нових звершень!

А.ЛЕСІВ, культорганізатор БТДЮ