ПОДАРУНОК ДЛЯ НАЙРІДНІШИХ

4 бер. 2021
На календарі вже 4 березня, отже час готувати привітання та подарунки для найрідніших: мам, бабусь, хресних мам, тіточок, сестер, подруг! Вихованці гуртків «Флористика та живопис», керівник Світлана ДЗЮБА, «Виготовлення іграшок, сувенірів», керівник Галина БОРЩОВА, «Художня вишивка» та «Бісероплетіння», керівник Оксана ШПАК з великим задоволенням приступили до підготовки!

Діти розробили вітальні листівки, вишили серветки, картинки, пошили декоративні кольорові тюльпани, сердечка, виготовили весняні композиції – все для хорошого настрою найрідніших!

Любі жінки і дівчата! Нехай мир буде до кожної з вас прихильним, щоб ваше життя було наповнене тільки хорошими подіями, щоб ваші очі ніколи не знали сліз, а душа не страждала від нещасть. Нехай радісним і щасливим буде кожен день вашого життя! З наступаючим 8 березня!!!