ЩЕДРИЙ ВЕЧІР! ДОБРИЙ ВЕЧІР!

13 січ. 2022
Сьогодні, 13 січня, в Україні святкують прекрасне свято – Щедрий вечір! В цей день щедрують, обходячи домівки з побажаннями щастя, здоров’я всім членам родини, розквіту господарства та великого врожаю. От і у наш заклад завітали аж 4 колективи з Барвінківської міської громади! Це колектив «Коляда», Барвінківського ліцею № 1, керівник Олена Черна; гурт «Веселка», Барвінківського ліцею № 3, керівники Юлія Бульвінова та Валентина Ніколаєнко, колектив «Дітвора», Барвінківської філії Барвінківського ліцею № 1, керівник Олена Зарєчна та вокальна студія «Ясні зорі», Гаврилівського ліцею, керівник Сергій Мірошниченко!

Бо саме сьогодні, у такий святковий зимовий день, в Барвінківському будинку творчості відбувся міський етап обласного свята «Щедрий вечір». Для участі у святі учасникам необхідно було відтворити обряди зимового циклу (вертеп, колядка, щедрівка, віншування тощо) нашого регіону, або різних регіонів України. Конкурс відбувся у двох номінація «Обрядова дія» та «Гуртове виконання».
Кожен колектив творчо і цікаво підійшов до завдання конкурсу: вивчили щедрівки, колядували, співали пісні і все це у красивому українському вбранні! У Барвінківському ліцей №1 були україночки, пастушки, коза, чорт, цигани; у Барвінківському ліцеї № 3 українська сім’я з колядниками; Барвінківська філія повернула глядачів до прекрасного світлого свята – Дня Святого Миколая; а Гаврилівський ліцей дивував усіх своїми чарівними голосами!
Журі у складі: Наталії Іванівни Лисиці, начальника управління освіти, культури, молоді та спорту; Людмили Миколаївни Склярової, завідувача сектору культури, молоді та спорту; Олександра Валентиновича Каменєва, директора Барвінківського будинку культури; Віталія Олександровича Плиса, концертмейстера Барвінківського будинку культури оцінювали відтворення особливостей колядок, щедрівок, традиційної манери виконання елементів фольклору; цілісність сценічного втілення різдвяного дійства; рівень виконавської майстерності; емоційність виступу та сценічну культуру.
За результатами суддівського голосування переможцями визнано команди Барвінківського ліцею № 1 та Гаврилівського ліцею!
І саме вокальна студія «Ясні зорі» уже 15 січня 2022 року буде представляти Барвінківську міську громаду у місті Харків на обласному святі «Щедрий вечір» у номінації «Гуртове виконання»! Тож побажаємо їм удачі!
А також учасники свята завітали з вітальними щедрівками до Барвінківської міської ради, управління освіти, культури, молоді та спорту та центру надання адміністративних послуг Барвінківської міської ради!
Від усієї душі вітаємо вас з Щедрий вечором і бажаємо вам смачну щедру кутю, веселих гостей, теплого прийому, радості і веселощів. Нехай всі Ваші бажання збудуться! Гарних вам щедрувальників і святкового настрою! З Щедрим Вечором! З Добрим Вечором!