НОВОРІЧНІ РОЗВАГИ

26 груд. 2019
Ширше двері відчиняйте, Новий рік спішить до вас! Всі бажання загадайте, У святковий дивний час!

26 грудня 2019 року в Будинку творчості відбувся святковий новорічний ранок для вихованців гуртків! Радо зустрічали наших діточок біля красуні-ялиночки та гарненького сніговичка – символ нового року весела та кмітлива Мишка (Ангеліна МІРОШНИЧЕНКО), добра та сніжна Зима (Дар’я ТКАЧОВА) та головні гості заходу – справжнісінький Дід Мороз (Дмитро МАСЬКО) разом із красунею Снігуронькою (Аліна МІЩЕНКО) з театральної студії «ІДЕЯ» (керівник А.ЛЕСІВ), які проводили багато цікавих та веселих конкурсів. Найбільше дітям сподобались конкурси «Цукерочка», «Шалена зірка» та загадки! А завершилося свято новорічним хороводом та смачними та корисними подаруночками, які підготувалися для наших вихованців В.С.ЩОЛОК, голова Барвінківської районної ради, В.І.РОМАХ, голова Барвінківської районної державної адміністрації та О.О.БАЛО, Барвінківський міський голова!                                                                                                                                     Дружній колектив Барвінківського Будинку творчості дітей та юнацтва щиро вітає усіх дорослих та дітей з наступаючим новим роком та бажаємо нових успіхів та досягнень, нових ідей і бажань, нових горизонтів щастя і просторів натхнення в майбутньому році! Бажаємо в новому році казкового настрою, мільйон посмішок та щоб збувалися всі найзаповітніші мрії!