25 ВЕРЕСНЯ - ДЕНЬ ПОЗАШКІЛЛЯ!

26 вер. 2020
Основна мета свята – День Позашкілля – це привернення уваги до позашкільної освіти, захисту прав та інтересів на позашкілля, навчання дітей у закладах позашкільної освіти, презентація прогресивних ідей і досвіду у сфері позашкільної освіти на всеукраїнському і міжнародному рівні, її розвитку.

День позашкілля – свято, що єднає дітей і педагогів закладів позашкільної освіти, державних і громадських діячів, вчених, батьків і практиків, усіх небайдужих навколо позашкільної освіти.
Ідея відзначення Дня Позашкілля 25 вересня запропонована Міжнародною асоціацією позашкільної освіти і вперше проведено у 2017 р. у рамках Міжнародного Форуму з позашкільної освіти.
У рамках відзначення Дня позашкілля МАПО спільно з українськими і іноземними партнерами організували і провели VI Міжнародну конференцію «Наукова еліта у розвитку держав».
Конференцію, яка об’єднала понад 1000 учасників з України і 10 держав світу, усіх стейкхолдерів освіти і науки.
Міжнародна конференція «Наукова еліта у розвитку держав» має свою славетну історію.
Вперше конферпенція була проведена у 2010 р. і завжди єднала навколо важливих питань, є площадкою для розширення міжнародного співробітництва.
За роки проведення участь у ній брало понад 2тис. учасників.
2020 р. для конференції відзначився 2-ма особливостями – проведенням онлайн і найбільший колом учасників.
Одне з ключових питань, яке розглядається на конференції – це наукова еліта і позашкільна освіта.