ПРАЦЯ, ТВОРЧІСТЬ, УСПІХ

30 вер. 2020
Міжнародна асоціація позашкільної освіти- МАПО/ International Association of After-School Educational - IAASE з нагоди 20-річчя Закону України «Про позашкільну освіту» спільно з українськими і міжнародними партнерами з 25.05.2020 по 25.09.2020 р. реалізовували Міжнародну акцію «Світ позашкілля» | International action «Word of after-school education» .

Мета Міжнародної акції «Світ позашкілля» - презентація історії, сучасності і майбутнього позашкільної освіти, закладів позашкільної освіти.
До Міжнародної акції «Світ позашкілля» долучилося понад 3тис. учасників.
У рамках акції організовано і реалізовано ряд проектів, заходів, подій серед яких: Міжнародна конференція «Позашкільна освіта: вчора, сьогодні, завтра» до 20-річчя Закону України «Про позашкільну освіту» (19-20.06.2020), проект «Позашкільна освіта заради майбутнього»,
проект «Моя кар’єра», проект «Історія позашкільної освіти: 1991-2020».