ТВОРЧІСТЬ – ЦЕ НЕЗРИМІ НИТОЧКИ, ЯКІ ОБ’ЄДНУЮТЬ СЕРЦЯ

12 жовт. 2020
У теплий осінній суботній вечір, 10 жовтня, у Будинку творчості дітей та юнацтва відбувся довгоочікуваний випускний вечір для вихованців старшої групи Зразкового художнього колективу «ФЕЄРІЯ», керівником якого є старанна, наполеглива і неймовірно творча особистість Оксана Буйницкая!

У 2013 році, за ініціативою директора Тетяни МАЛАКАНОВОЇ, у Будинку творчості був створений ще один танцювальний колектив, а першими зірочками «Феєрії» стали Софія Баляса, Артем Бойко, Марина Бойко, Анастасія Копилова, Дар’я Волик, Наталія Ковригіна, Анастасія Малаканова, Максим Галашко, Анна Коваленко, Вікторія Губіна, Єлизавета Реут, Вікторія Рязанова, а згодом у їхню групу приєдналися Владислав Приймак-Троян, Вадим Приймак-Троян, Дмитро Романов та Віолетта Рузняєва!
Зустріч відбулася у тісному колі дітей та батьків. А кожна хвилина цього заходу була сповнена душевними розмовами і теплими спогадами, яких у колективі було чимало за усі 7 років!
За ці 7 незабутніх років для кожної дитини колектив став другою домівкою, а танець – улюбленою справою! Одна з випускників колективу, Анна Коваленко, уже пов’язала своє життя з хореографією! Зараз вона студентка Харківського Національного педагогічного університету ім.. Г.С.Сковороди, але у майбутньому, сподіваємось, вона стане колегою Оксани Анатоліївни та прийде працювати у Будинок творчості!
Вихованці старшої групи стали першими учасниками колективу, які під керівництвом Оксани Анатоліївни вперше виступили на великій сцені, будучи зовсім маленькими, які назавжди підкорили серця глядачів, які отримали першу перемогу своєю старанністю та грацією, які разом подорожували країною: Слов’янськ, Харків, Полтава, Київ, Львів, Буковель, які вперше поїхали за кордон, у сонячну Болгарію, місто Кітен! А яких зірок вони зустрічами: Ілона Гвоздьова, Ілля Падзіна, ЛАВІКА, брати Борисенко, Мілена Лейбук, Костянтин Томільченко, Стефанія Мфуну, Пен Лю. Це просто вибух емоцій, бо не кожен може похвалитися такими зустрічами!
А під час урочистої частини, яку проводила ведуча Марина ГУРАЛЬ, всі випускники були нагороджені грамотами відділу освіти, а також у їхню адресу лунали привітання від Валентини ЩОЛОК, голови Барвінківської районної ради, Володимира РЄЗНІКОВА, голови Барвінківської районної державної адміністрації, Олександра БАЛО, міського голови, Наталії КОПТЄВОЇ, начальника відділу освіти Барвінківської районної державної адміністрації, які підготували для випускників цінні подарунки!
«Люблю кожного з вас, ви у моєму серці назавжди, ви мої найулюбленіші та найкращі діти!» - говорить Оксана Анатоліївна.
Також керівник колективу подякувала батькам, які увесь цей час були справжньою підтримкою та завжди були поруч!
Під кінець вечора, діти створили яскравий талісман з кольорового піску, який залишиться у Оксани Анатоліївни на пам'ять!
А потім було багато обіймів та приємних слів від випускників для улюбленого керівника!
Якщо у повсякденному житті ви зустрінете якусь дівчинку з цього колективу, то ви її одразу впізнаєте, бо тільки вихованці хореографічного мистецтва мають виразну поставу, щиру посмішку та наполегливий характер!
Дорогі наші випускники, ми дуже пишаємося Вами! Нехай у вашому житті завжди знайдеться місце для творчості! Завжди із радістю чекаємо Вас у стінах нашого Будинку творчості дітей та юнацтва! А Оксані АНАТОЛІЇВНІ бажаємо ще більше нових ідей, перемог і талановитих діточок!