КОЗАКИ – ГОРДІСТЬ УКРАЇНСЬКОЇ ЗЕМЛІ

13 жовт. 2020
Саме хоробрі і мужні козаки і козачки, майбутні захисники рідної країни, 13 жовтня 2020 року зустрілися на районному святі «Козацькі забави», щоб поспілкуватися, позмагатися та відпочити!

Традиційно, свято почалося з теплих слів та побажань. Зі словами привітань виступили Валентина Семенівна Щолок, голова Барвінківської районної ради, Володимир Іванович Рєзніков, голова Барвінківської районної державної адміністрації та Наталія Олександрівна Коптєва, начальник відділу освіти Барвінківської районної державної адміністрації, які привітали усіх учасників змагань та побажали козацького здоров’я!
Конкурси були козацькі та спрямовані на влучність, витримку і силу: «Підійми мішок» (суддя А.С.Рибалка), «Медичний» (суддя Н.А.Власенко), «Перетягування канату» (суддя О.О.Салогубов). Найкращими у конкурсі «Козацька шапка» (суддя К.О.Плаксій) стала команда «ГАВРИЛІВСЬКІ ОРЛИ», а у конкурсі «Осідлай коня» (судді ДЮСШ) перемогла команда «КОЗАЧАТА», у конкурсі «Стрільба» (суддя М.П.Кулик) перемогла команда «ПОБРАТИМИ»!
Усі переможці нагороджені грамотами, кубками та солодощами, які урочисто вручили Валентина Щолок, Володимир Рєзніков та Наталія Коптєва! Призове ІІІ місце посіла команда «ГАВРИЛІВСЬКІ ОРЛИ», керівник Г.О.Потапенко, Гаврилівського НВК! ІІ місце виборола команда «КОЗАЧАТА», керівник А.А.Шматько, Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3, а чемпіонами, які посіли І місце, стала команда «ПОБРАТИМИ», керівник М.П.Кулик!
Дякуємо учасникам заходу, суддям, вболівальникам! Всі команди були справжні молодці. Пам'ятайте, ви — майбутнє України. Тож своїми знаннями, працею, здобутками повинні підносити її культуру. Будьте гідними своїх предків, любіть рідну землю, бережіть волю і незалежність нашої держави. Поважайте свійнарод і нашу мелодійну мову! Та до зустрічі наступного року!