ЗАВЗЯТІ І ТВОРЧІ ЮНАКИ ВІДВІДУЮТЬ НАШІ ГУРТКИ

12 жовт. 2020
Один із найцікавіших гуртків Будинку творчості дітей та юнацтва – це «Виготовлення іграшок, сувенірів», керівник Світлана Дзюба.

Напевно, неможливо знайти дитину, яка була б байдужою до м'якої іграшки, особливо, якщо вона зроблена своїми руками. Саме тоді ця іграшка стає найціннішою річчю і кращим другом для дитини.
Пошити іграшку своїми руками не так складно, як здається. Якщо ви вмієте тримати в руках голку і відчуваєте творчий порив — приступайте до роботи, тим більше, що ця справа під силу не тільки дівчатам, а й хлопцям!
Ви тільки погляньте на це відео, як вправно хлопці шиють іграшки, а пісню про справжніх козаків співає Богдан ТРОЯН, який також відвідує гурток «Виготовлення іграшок, сувенірів»!
Можливо, років через 20, про когось з них ми дізнаємося з екранів телевізорів, сторінок газет, як про сучасних модних дизайнерів! Успіхів вам, хлопці!
Дорогі хлопці та чоловіки! Прийміть найщиріші привітання з наступаючим Днем українського козацтва, із Покровою Пресвятої Богородиці, нехай матінка покриє Україну та захистить від усього лихого! Здоров'я, сил і терпіння!