ТАНЕЦЬ – ЦЕ СТИЛЬ НАШОГО ЖИТТЯ

23 лют. 2019
23 лютого 2019 року у місті Харків старша та середня групи хореографічного колективу естрадного танцю «Феєрія», керівник О.А.Буйницька, брали участь в Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Запали зірку»!

Старша група – це гордість хореографічного колективу естрадного танцю «Феєрія»! На фестивалі виступили з морським номером, у якому були матроси, капітан та дівчата! Усі глядачі перенеслися у теплу та сонячну південну пальміру Одесу! За свій виступ вони вибороли призове ІІІ місце!

Середня група колективу представили журі танець «Домовички», який наші глядачі бачили на святкових концертах. Це неймовірна постановка номеру, гнучкість та пластичність дітей, а також синхронне виконання рухів привело їх до перемоги, зайнятого почесного І місця!

Всі переможці фестивалю отримали пам’ятну медаль та солодощі, а також кубок та диплом за перемогу у конкурсі та приємний бонус сертифікат на відвідування атракціону віртуальної реальності XRIDE, сертифікат на колективне відвідування атракціону 7D Кіно, подарунковий сертифікат на великий квест хованки The key!

Після виступу та отримання нагород, Оксана Анатоліївна влаштувала справжній відпочинок! Діти гуляли ТРЦ «Дафі», де ласували смаколиками в кафе, стрибали на бабутах та каталися на ковзанах. Ця чудова прогулянка відбулася також завдяки батькам, які підтримали бажання та ініціативу дітей на участь у конкурсі!

Коли ми запитали вихованців колективу «як вам вдається щоразу перемогти?» вони хором відповіли: «Ми не намагаємося танцювати краще всіх інших. Ми стараємось танцювати краще себе самих!»                                           Та головне, що діти відпочили, додому повернулися з гарним настроєм, сувенірами та задоволенням! Щиро вітаємо «Феєрію» і бажаємо ще більших перемог, подорожей та чудових вражень!

А.ЛЕСІВ, культорганізатор БТДЮ