МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ – ТАЛАНОВИТІ ДІТИ

6 лист. 2020
Недарма у народі кажуть «Талановита людина – талановита у всьому» і це про наших вихованців спортивних і талановитих Богдана Трояна, Вадима Приймака-Трояна, Владислава Приймака-Трояна та дівчинки-квіточки Мар’яну Донченко! Неодноразово наші глядачі бачили їх чудові виступи! І так, це дійсно дуже творчі, талановиті та всебічно розвинені діти!

Цього року Богдан, Вадим, Владислав і Мар’яна взяли участь у Всеукраїнському проекті «Майбутнє України – талановиті діти» та нагороджені Дипломами учасників за високі досягнення та значний особистий внесок у піднесення іміджу України, а ще отримали велику книгу, у якій написано про усіх талановитих дітей України!
Батьки хочуть висловити подяку кожному керівнику, педагогу, тренеру! Бо саме завдяки їхній наполегливій праці діти мають такі досягнення! А детальніше з кожною перемогою можна ознайомитися через цю книгу! Ось деякі факти з неї.
Богданчик ще з 4 років почав відвідувати тренажерну залу Дитячо-юнацької спортивної школи відділення важкої атлетики, керівник Заслужений тренер України Олексій ВЕДМІДЬ. До речі, він офіційно зареєстрований спортсмен, який почав займатися важкою атлетикою в самому ранньому віці в Харківській області. Ще з дитячого садочка активний малюк почав відвідувати хореографічний колектив «ФЕЄРІЯ», керівник Оксана Буйницкая, а згодом став вивчати вокальне мистецтво, під керівництвом Анна Олиферовская і стає активним учасником театральної студії «ІДЕЯ», керівник Альона Лесів. У 2018 році цих захоплень було мало і Богдан обирає ще один гурток «Виготовлення іграшок, сувенірів», керівники Світлана Дзюба і Галина Борщова. А у 2019 році почав ходити у Дитячу музичну школу по класу скрипки, керівник Тетяна ПАНІЧЕК. На свій досить юний вік Богдан має більше 30 призових місць з творчості та спорту! Богданчик мріє пов’язати своє життя з мистецтвом і стати відомим співаком.
Вадим – гордість і надія родини, харизматичний і завзятий хлопець, а ще він Чемпіон Барвінківського району з важкої атлетики, танцює у хореографічному колективі естрадного танцю «ФЕЄРІЯ», керівник Оксана БУЙНИЦЬКА, також займався вокалом, під керівництвом Анни ОЛІФЕРОВСЬКОЇ, у театральній студії «ІДЕЯ», керівник Альона ЛЕСІВ. Батьки вірять у щасливу зірку свого сина та бажають йому досягти омріяної мети.
Владислав – енергійний, веселий, працелюбний хлопець. Займається важкою атлетикою, керівник Заслужений тренер України Олексій ВЕДМІДЬ. У минулому році приємним подарунком для нього і брата Вадима стала подорож до Верховної ради України, яку вони отримали у конкурсі на найкращий твір про Соборність України! Ще у дитинстві Вадим і Владислав почали займатися танцями у Зразковому хореографічному колективі народного танцю «ПРОЛІСОК», керівник Олександр ТІТЧЕНКО, а останні три роки у Зразковому художньому колективі «ФЕЄРІЯ», керівник Оксана БУЙНИЦЬКА. Хлопці дуже дружні та поважають і допомагають один одному! Разом вони є активними учасниками конкурсів та фестивалів не тільки у нашому місті, а і по усій Україні та за її межами! А також разом були учасниками вокальної студії «БРЕВІС», керівник Анна ОЛІФЕРОВСЬКА та театральної студії «ІДЕЯ», керівник Альона ЛЕСІВ. На двох у Вадима і Владислава близько сотні нагород різних ступенів! Батьки бажають сину світлої долі, щоб він став видатною особистістю та залишився щасливою та здоровою людиною!
Справжня гордість кожного члена сім’ї ПРИЙМАК-ТРОЯН – це встановлення Національного Рекорду України «Максимальна кількість жиму штанги лежачи почергово» виконали 2324 рази штангою вагою 10 кг за 1 годину.
Мар’янка – весела, вихована і гарна дівчинка. Спочатку вона почала відвідувати вокальну студію «БРЕВІС», під керівництвом Анни ОЛІФЕРОВСЬКОЇ, а згодом, разом із Богданом, утворився гурт «ЕЛЕГІЯ», керівником якого стає Альона ЛЕСІВ. Після цього їхні виступи стали ще яскравішим – вокальними і танцювальними. У дуеті діти здобули чимало нагород! Паралельно із заняттям по вокалу дівчинка стає учасницею хореографічного колективу естрадного танцю «ФЕЄРІЯ», керівник Оксана БУЙНИЦЬКА. З плином років утворився новий дует Мар’яна Донченко і Валерія Васильченко, у якого також є свої нагороди. Ще Мар’яна займається вокалом у вокальній студії «БАРВІНКОВА КРАЇНА» у КЗ «Районний Будинок культури», під керівництвом Анатолія САЛОГУБА. А ще дівчинка не тільки співає і танцює, а й бере активну участь у Всеукраїнських конкурсах і олімпіадах. Своїми успіхами на сцені, на заняттях у школі та своєю натхненною працею, Мар’янка дуже радує своїх рідних!
Дорогі наші вихованці! Колектив Будинку творчості дітей та юнацтва бажає вам яскравих фарб, креативу і побільше позитиву! А також, приємних, несподіваних сюрпризів, гармонії та нових звершень! Вперед до нових перемог!