КРАЙ, В ЯКОМУ Я ЖИВУ

9 груд. 2020
9 грудня 2020 року в Барвінківському Будинку творчості дітей та юнацтва відбувся районний етап Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв закладів освіти «Край, в якому я живу».

У цьому конкурсі приймало участь 3 історико-краєзнавчих музеїв та 1 народознавчий музей: Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 тема виступу «Дитятко, що тісто: як замісив, так і виросло»; Барвінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3 виступили за темою «До храму пам’яті»; Гусарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів за темою «Наш край від найдавніших часів до сучасності» та Григорівський НВК (школа-садок) за темою «Музей-духовна скарбниця народу».
До складу журі запрошені Марина ГАЦУЦОВА, науковий співробітник районного краєзнавчого музею; Тетяна МАЛАКАНОВА, директор Барвінківського Будинку творчості дітей та юнацтва; голова журі Наталія ЛИСИЦЯ, головний спеціаліст відділу освіти Барвінківської РДА.
За підсумками суддівської колегії грамотою відділу освіти Барвінківської РДА за активну участь нагороджується Анастасія ОРЕЛ, екскурсовод Григорівського народознавчого музею, керівник В.І.НАУМОВА;
ІІІ місце посіли екскурсоводи Гусарівського музею - Каміла БАЙДАК та Надія НЕСТЕРЕНКО, керівник О.І.Чернявська;
ІІ місце виборов Єгор БАРАНОВ, екскурсовод Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 3, керівник І.М.ТКАЧЕНКО;
І місце посіла Анастасія ШАРУТА, екскурсовод Барвінківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2, керівник О.О.БЄЛЯКОВА.
Щиро вітаємо Анастасію ШАРУТУ та керівника Ольгу Олексіївну з перемогою! Цей виступ був найкращим! Бажаємо Вам перемоги на обласному етапі!