ПІД ВІТРИЛАМИ ТВОРЧОЇ ПЕРЕМОГИ

14 груд. 2020
Найдосвідченіший педагог ніколи не повинен зупинятися на досягнутому, бо якщо немає руху вперед, то неминуче починається відставання В.СУХОМЛИНСЬКИЙ

Чи не вперше за свою творчу діяльність наші педагоги виявили бажання самостійно прийняти участь у конкурсі декоративно-прикладного мистецтва. В кінці листопада       вирішили прийняти участь у Всеукраїнському дистанційному конкурсі образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Grand Fest Art».
Нашим керівникам гуртків було цікаво перевірити свої творчі професійні якості та обмінятися досвідом з іншими талановитими людьми. А їх було близько 700 учасників! Уявіть собі, яку роботу виконали журі, щоб оцінити таку кількість робіт у різних номінаціях.
За високий професіоналізм, майстерність, особистий внесок у творчий розвиток дітей та молоді, збереження і розвиток національної культури і мистецтва України наші педагоги нагороджені Дипломами за І місце!
Щиро вітаємо       з неперевершеною перемогою!
Бажаємо невичерпної енергії, гарних творчих ідей та своїм прикладом надихати наших вихованців на нові роботи та перемоги!