ПЕДАГОГІЧНИЙ РОЗВИТОК

11 груд. 2020
Критичне мислення та освітній процес, побудований на його засадах, за останні 10 років стали основою освітніх реформ у провідних країнах Європи. Уміння критично мислити забезпечує науково-технічний і суспільний прогрес та є запорукою демократії, а освіта відіграє в його розвитку першорядну роль. Критичне мислення забезпечує самостійні та відповідальні дії, а також характеризується самовдосконаленням.

Під час проходження цього курси педагоги Барвінківського Будинку творчості дітей та юнацтва опанували стратегії та процедури критичного мислення, тим самим підвищили свою особистісну ефективність та успішність ухвалених рішень. Навчилися розпізнавати властивості критичного мислення для розв’язування проблемних задач та створювати належні умови для розвитку критичного мислення вихованців.
Ті педагоги, які успішно пройшли курс «Критичне мислення для освітян» отримали сертифікати.