КАЗКОВИЙ НОВИЙ РІК

21 груд. 2020
Час новорічних свят - це час красивої, доброї казки, яка приходить в кожен будинок в кінці кожного року з настанням зимових холодів. Він завжди вселяє в нас надію на краще, дарує безліч подарунків і приємних емоцій!

А сьогодні, в морозний зимовий день до вихованців гуртка «Виготовлення іграшок, сувенірів», керівник Галина Борщова та вихованців гуртка «Флористика та живопис», керівник Світлана Дзюба прямо на заняття завітав Дід Мороз та Снігуронька! Вони привітали дітей з наступаючим новим роком та вручили подарунки від Володимира Івановича РЄЗНІКОВА Володимир Рєзніков, голови Барвінківської районної ради.

Кажуть: під Новий рік, що не побажаєш - все обов’язково збудеться!  Тож загадуйте бажання і вірте! Бо найщиріші мрії добрих людей обов’язково виповняться! З наступаючим Новим роком!!!