НОВОРІЧНИЙ НАСТРІЙ

29 груд. 2020
У дні, що передують настанню Нового року, кожна людина занурюється в неймовірну атмосферу одного з найчарівніших свят. Всі ми починаємо шукати подарунки, обходимо безліч магазинів у пошуках красивого нового наряду. А у вільний час декоруємо ялинку і помешкання.

Останнім часом багато хто відкриває для себе витончені картинки-витинанки, які наповнюють будинок атмосферою казки.
Витинанки — це силуетні фігурки, вирізані з білого або кольорового паперу або дуже тонкого картонного аркуша, якими прикрашають вікна будинків у період свят.
З їх допомогою можна створювати неймовірні композиції, об'єднуючи в одне панно декоративні фігурки у вигляді будиночків, казкових замків, анімаційних героїв, лісових звірят і чарівних персонажів. Трохи терпіння та посидючості — і ось на ваших віконцях оселилися сніговички та олені.
Та головне – фантазуйте! І, навіть, не помітно, ви підіймете настрій не тільки собі, а й усім оточуючим!
А цю красу на вікнах Барвінківського Будинку творчості дітей та юнацтва створила , прекрасний керівник гуртків та неймовірно творча особистість!
З Новим роком, з новими починаннями й новими успіхами. Бажаємоноворічної радості і непередбачуваного дива, чарівної історії і яскравих, веселих моментів. Нехай Новий рік подарує світлу надію і великі сили, виконає всі добрі бажання і принесе щастя у кожен дім!!!