ПІСНЯ І МУЗИКА

16 січ. 2021
Закінчення 2020 року було насиченим у Богдана ТРОЯНА, бо під новий рік, цей талановитий юнак приймав участь у двох Всеукраїнських фестивалях з вокального та інструментального мистецтва.

Богданчик дуже наполегливий хлопчик, який має дуже багато захоплень. Одне з них – це виконання пісень та гра на скрипці.

Організаторами та членами журі першого конкурсу «П’ятий Всеукраїнський дистанційний багатожанровий конкурс мистецтв «Родина» імені Назарія Яремчука» - були народні артисти України Назарій Яремчук та Дмитро Яремчук, сини відомого композитора та співака Назарія Яремчука. У номінації «Вокальне мистецтво» серед однолітків Богдан виборов ІІІ місце (керівник Альона ЛЕСІВ) Барвінківський Будинок творчості дітей та юнацтва, а у номінації «Інструментальний жанр» гра на скрипці – І місце (керівник Тетяна ПАНІЧЕК) Дитяча музична школа!

Другим був Всеукраїнський конкурс «Зірковий хіт». Організатори  благодійна організація «Горлиця» за підтримки Управління культури виконавчого комітету Полтавської міської ради, який проводила відома співачка та автора пісень Наталія МАЙ! У номінації «Вокал. Соло» Богдан посів ІІІ місце, а у номінації «Скрипка» - ІІ місце!

Щиро пишаємося успіхами Богдана! Так тримати! Завжди йди вперед до своєї мети! А ми, педагоги, з радістю тобі допоможемо та підтримаємо!