ВІТАЄМО!!!

28 січ. 2021
Із 07 по 11 грудня 2020 року вихованці гуртків Будинку творчості дітей та юнацтва приймали участь в онлайн форматі в обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір».

Захід проводився з метою виховання національного світогляду учнівської молоді через залучення її до пізнання джерел та процесу творення українського народного мистецтва, сприяння налагодженню духовного контакту дитини і батьків у процесі спільної творчості на традиційному ґрунті; стимулювання розвитку творчого пошуку, художнього смаку при виконанні робіт із використанням традиційних матеріалів і технік.

Журі відзначило високий рівень виконання авторських робіт вихованцями Барвінківського Будинку творчості дітей та юнацтва. Усього на конкурс було представлено 185 робіт. Дуже приємно, що серед цієї кількості переможців є наші!

«Дівочі прикраси» колективна робота гуртка «Бісероплетіння», керівник Оксана ШПАК  та «Ляльки-мотанки» колективна робота гуртка «Виготовлення іграшок, сувенірів», керівник Галина БОРЩОВА стали Переможцями!

Вітаємо з перемогою!!! Бажаємо творчої наснаги, гарних ідей та нових перемог!!!