ТАЛАНТ І ТВОРЧІСТЬ – НЕПОВТОРНА СИЛА

10 лют. 2021
Один із шляхів до щасливого життя – заняття улюбленою справою. Адже люди, які мають творче хобі, постійно розвивають та вдосконалюють свої навички, реалізовують власний потенціал та й просто отримують задоволення! Так і наші педагоги, які у вільний час продовжують займатися цією справою – творчістю, навчають та виховують дітей та ще й приймають участь у фестивалях та конкурсах!

Вітаємо       , керівників гуртків будинку творчості дітей та юнацтва, з перемогою у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Битва титанів», які нагороджені Дипломами І ступеня та Подяками!
Пишаємося нашими педагогами! Бажаємо натхнення у творчості та розвитку у своїй улюбленій справі! Нехай кожен новий день додає Вам оптимізму, сил і талановитих вихованців!
P.S. А хто ще не віднайшов свою улюблену справу, бажаємо обов’язково це виправити і сповна насолоджуватися творчим процесом!