ПІЖАМА PARTY

17 лют. 2021
Ні для кого не секрет, що для того, щоб цілий день ви були енергійними та веселими треба гарненько виспатися! А щоб гарно виспатися нам треба: улюблена піжама, подушка і маска для сну! А якщо подушка і маска пошиті власними руками, то сон буде 100% вдалим! Погоджуєтесь?

Вихованці гуртків «Виготовлення іграшок, сувенірів», керівник   та «Флористика та живопис», керівник Світлана Дзюба, протягом кількох занять наполегливо готувалися до піжамної вечірки: зробили фото зону, пошили маски для сну та декоративні подушки. А ще дівчатка виявили бажання пошити косметичні пов’язки для волосся, бо це дуже мила прикраса. Косметична пов'язка на голову з вушками підніме настрій та наповнить цілий день яскравими фарбами!
«Це одне із найкращих і найвеселіших занять!», «А можна ми так кожного заняття працювати?», «Щиро дякуємо за ці безцінні емоції!», «Клас! Посмішка на цілий день забезпечена!», - так поділилися враженнями вихованці гуртків після заняття!
На цих світлинах видно, що піжамна вечірка відбулася на усі 100%! Діти разом з керівниками зарядились позитивними емоціями на кілька тижнів вперед! І одразу зрозуміло, що процес виготовлення м’яких іграшок приносить справжнє задоволення нашим вихованцям! Пишаємося вами!!!!