Чого б ти не вчився, ти вчишся для себе.

15 лют. 2021
Саме такими словами можна описати двох дівчат Олену ЧЕРНЕНКО та Анну ЛЯШЕНКО, випускниць гуртка «Конструювання та моделювання одягу», керівник Галина БОРЩОВА. Бо все, за що вони беруться, то обов’язково доводять до завершення, бо знають, все це вони роблять в першу чергу – для себе.

Двері будинку творчості завжди гостинно відчинені для дітей, які навчалися в наших гуртках, а на даний час є студентами ліцеїв, коледжів та ВУЗів.
Під час дистанційного навчання до Галини Ігнатівни за консультацією звернулася Олена, студентка Слов’янського багатопрофільного регіонального центру професійної освіти ім. П.Ф. Кривоноса, яка мала змогу завершити практичне завдання саме на гуртку «Конструювання та моделювання одягу». Дівчина виконала роботу на тему: «Розкрій та пошиття домашнього халату». З яким справилася «на відмінно»!
Пізніше завітала Аня, студентка Одеського Державного аграрного університету, яка у вільний час від занять, займається своєю улюбленою справою, традиційним українським ремеслом – вишивкою. Разом з керівником гуртків Світланою ДЗЮБОЮ завершила роботу над створенням святкової блузи: розкроїла і пошила виріб. Тепер готова зустрічати свята у неймовірній вишиванці, яка виготовлена власноруч!
«Приємно за наших вихованців, які займаються улюбленою справою, обраною саме в наших гуртках», - ділиться враженнями Галина Ігнатівна.
Тож, хочеться звернутися до наших випускників - МИ ВАС ЗАВЖДИ ЧЕКАЄМО І РАДІ ЗУСТРІЧІ З ВАМИ! Якщо буде вільна хвилинка, не забувайте про наш будинок творчості - завітайте в гості!