ПІДСУМКИ ВИСТАВКИ

19 лют. 2021
З 15 по 18 лютого 2021 року відбулась районна виставки дитячих малюнків «Ціна чужої війни».

У виставці взяли участь здобувачі освіти з Барвінківського ліцею № 1, Подолівської філії Барвінківського ліцею № 1, Барвінківського ліцею № 2, Гусарівського ліцею, І-Іванівського ліцею, Гаврилівського ліцею, Пригожівської гімназії, Григорівської гімназії, Мечебилівської гімназії, а також долучилися Барвінківський ліцей № 3, Барвінківська філія Барвінківського ліцею № 1 та Грушуваська гімназія. Всього приймало участь 35 робіт.
Велика подяка всім учасникам виставки, у кожну роботу ви вклали глибокий сенс та нагадали про ті страшні часи…
За результатами виставки журі визначило переможців:
ІІІ місце:
«Нескорені герої», автор Анна Приходько, учениця Барвінківського ліцею № 3;
«Виведення військ», автор Денис Бобух, учень Барвінківського ліцею № 1;
«Пам'ять оживає вогнем пекучих ран», автор Кирило Добродєєв, учень Барвінківського ліцею № 2.
ІІ місце:
«Крізь полум’я Кундуза і Кандагара», автор Валерія Новосел, учениця Барвінківського ліцею № 1;
«Афганістан», автор Любов Шевченко, учениця Грушуваської гімназії;
«У пам’яті назавжди», автор Вероніка Твердовська, учениця І-Іванівського ліцею.
І місце:
«Забуттю не підлягає», автор Софія Коваленко, учениця Гусарівського ліцею;
«Після важкого болю», автор Софія Федоренко, учениця Барвінківського ліцею №2;
«Афганістан – то біль, і смуток, чиєсь обірване життя», автор Ніна Бєлік, учениця Барвінківського ліцею №2.
Низький уклін усім воїнам-афганцям від усіх земляків. Бажаємо усім Вам здоров’я, щастя, миру, злагоди, добробуту!