САМООСВІТА ПЕДАГОГІВ – ОСНОВНА СКЛАДОВА ЙОГО ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ

24 лют. 2021
17 лютого 2021 року педагоги будинку творчості стали учасниками Регіонального науково-практичного семінару «Використання ресурсів позашкільної освіти у процесі соціалізації дітей з особливими освітніми потребами».

Під час семінару розглядалися важливі теми для педагогів-позашкільників: «Психолого-педагогічні засади проблеми включення дітей із мовленнєвими порушеннями у гурткову роботу», «Використання ресурсів позашкільної освіти у процесі соціалізації дітей з розладами аутистичного спектра», «Психофізичні особливості дітей з ДЦП та можливості їх позашкільного розвитку», «Розвиток художньо-естетичних здібностей дітей із синдромом дауна у позанавчальній діяльності», «Моделі залучення дітей з особливими освітніми потребами в освітній процес закладів позашкільної освіти» та інші.