ПІДСУМКИ ВИСТАВКИ «ТІНІ НЕЗАБУТОГО ЧОРНОБИЛЯ»

26 квіт. 2021
З 20 по 23 квітня 2021 року в Барвінківському будинку творчості дітей та юнацтва відбулась виставка-конкурс «Тіні незабутого Чорнобиля», присвячена 35-й річниці Чорнобильської катастрофи.

У виставці взяли участь здобувачі освіти з Барвінківського ліцею № 1, Барвінківської філії Барвінківського ліцею № 1, Подолівської філії Барвінківського ліцею № 1, Барвінківського ліцею № 2, Барвінківського ліцею № 3, Гусарівського ліцею, Гаврилівського ліцею, Пригожівської гімназії.
На виставку надійшла 31 тематична робота. Кожен малюнок сповнений глибоким сенсом Чорнобильської трагедії…
В номінації «Оригінальний підхід» перемогли: Кирило ДОБРОДЄЄВ, учень Барвінківського ліцею № 2; Надія НЕСТЕРЕНКО, учениця Гусарівського ліцею; Анастасія ПЛИС, учениця Барвінківської філії Барвінківського ліцею № 1; Катерина КІКТЬОВА, учениця Барвінківського ліцею № 1.
ІІІ місце – Юлія МОРДАНЬ, учениця Барвінківської філії Барвінківського ліцею № 1; Поліна КРУПКА, учениця Барвінківського ліцею № 3; Яна ЛІТВІНОВА, учениця Подолівської філії Барвінківського ліцею № 1.
ІІ місце – Ангеліна ГРИГОР’ЄВА та Анна ТРИПОЛЬСЬКА, учениці Барвінківського ліцею № 1, а також Єгор ЗАБОЛОТНІКОВ, учень Гаврилівського ліцею.
І місце – Софія ФЕДОРЕНКО, Катерина ПРОТАСОВА, Ніна БЄЛІК, учениці Барвінківського ліцею № 2
Гран-прі – Тетяна ОСАДЧА, учениця Барвінківського ліцею № 2.
Велика подяка всім учасникам виставки, які не забувають ці страшні події.
Низько вклоняємось всім ліквідаторам аварії на ЧАЕС, які не шкодуючи свого здоров’я і життя, працювали в 30-кілометровій зоні радіаційного лиха.
Щиро бажаємо всім Вам та вашим близьким міцного здоров’я, життєвої енергії, сімейного затишку, щастя, миру, добра й злагоди.