4 бер. 2024

З ПЕРЕМОГОЮ!

Нещодавно ми вітали підготовчу групу Зразкового художнього колективу естрадного танцю «Феєрія», керівник Оксана Большова, з перемогою у у обласному етапі фотовиставки до Дня Соборності України: «Україна – це ми!».
27 лют. 2024

ФОТОГРАФІЯ РІДНОГО МІСТА ПРИНЕСЛА ПЕРЕМОГУ НА ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ

Фоторобота Анни Осьмухи "Вечірній парк" посіла І місце на Всеукраїнському конкурсі. Неймовірно приємно, що фотографія нашого барвінківського парку виборола призове місце серед пейзажів з усієї України!
23 лют. 2024

ВІТАЄМО УЧАСНИКІВ

Вітаємо учасників обласної онлайн-виставки дитячих творчих робіт «Мій біль - Афганістан»!
22 лют. 2024

ВІТАЄМО УЧАСНИКІВ ОБЛАСНОГО ФЛЕШМОБУ "ЗА СОБОРНУ КРАЇНУ!"

Вітаємо!
20 лют. 2024

ВІТАЄМО НАШУ "ФЕЄРІЮ"!

На початку січня Зразковий художній колектив естрадного танцю "Феєрія", керівник Оксана БОЛЬШОВА, приймали участь в обласному святі «Щедрий вечір».
15 лют. 2024

МІЙ БІЛЬ - АФГАНІСТАН

Вихованці гуртків Барвінківського будинку творчості дітей та юнацтва доєдналися до обласної виставки дитячих творчих малюнків "Мій біль - Афганістан".
12 лют. 2024

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

З 01 по 15 січня 2024 року підготовча група Зразкового художнього колективу естрадного танцю «Феєрія», керівник Оксана Большова та вихованці гуртка «Акторська майстерність», керівник Альона Лесів приймали участь у обласному етапі фотовиставки до Дня Соборності України: «Україна – це ми!».
24 січ. 2024

З ДНЕМ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ!

Олександра Кіяшко, вихованка гуртків Барвінківського будинку творчості дітей та юнацтва, дуже полюбляє малювати і просто не могла не долучитися до флешмобу "За Соборну Україну".
23 січ. 2024

З ДНЕМ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ!

Аліса Сербіна, вихованка Зразкового художнього колективу "Феєрія", вітає всіх з Днем Соборності України!
22 січ. 2024

З ДНЕМ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ!

З Днем соборності, свободи і єднання! Кожен день – із вечора до рання Хай дарує Вам приємні миті, Будете завжди теплом зігріті.