ЩАСТЮ НЕМАЄ МЕЖ

22 бер. 2021
20 березня 2021 року підготовча та середня групи Зразкового художнього колективу естрадного танцю «ФЕЄРІЯ», керівник Оксана БУЙНИЦЬКА, приймали участь в Міжнародному фестивалі-конкурсі «STELLA FUTURA» - PRIMAVERA у місті Харків.

Фестиваль відбувся за підтримки Управління у справах сім’ї та молоді Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради. Обов’язковою вимогою від організаторів фестивалю було дотримання дистанції, усіх карантинних вимог та маскового режиму. У кожного колективу була своя роздягальня та час, за яким вони виступали, а також всіх учасників розділено на два блоки, для того, щоб колективи не контактували між собою.
Порадившись з батьківським комітетом було вирішено все-таки очно взяти участь в конкурсі та влаштувати маленьку подорож дітям.
Середня група колективу вперше за карантинний рік приймали участь у фестивалі з танцем «Весела перерва», а от для підготовчої групи – це був справжній дебют, бо вони вперше приймали участь в конкурсі такого рівня! Але старанність, наполегливість та велике бажання виступити не зупинило ні учасників, ані керівника. Діти своєю харизмою та щирими посмішками підкорили професійних членів журі!
І ось настав довгоочікуваний момент… оголошення результатів! Наша «Феєрія» у переможцях! Всі учасники отримали не тільки позитивні емоції, а й медалі, кубки та Дипломи Лауреата за зайняте І місце! Втомлені, але щасливі, повернулися додому з перемогами!
Ми щиро пишаємося нашими вихованцями,   та батьками, які у такий не простий час вирішили приймати участь у фестивалі та вибороли аж 2 перемоги! Бажаємо вам завжди впевнено йти до своєї мети! Ви – найкращі!