НОВИЙ ДЕНЬ – НОВІ ПЕРЕМОГИ

8 січ. 2024
Саме у серці українських Карпат наша «ФЕЄРІЯ» дебютувала з композицією «Гірський танець» на Всеукраїнському конкурсі мистецтв «Різдвяна казка Карпат».

Справжні українці та україночки на сцені перетворилися на запальних грузинських танцюристів. Ви тільки погляньте, як професійно вони виконують такі складні рухи, а які у них костюми! Саме за ці старання та наполегливу працю дітей та Оксани Анатоліївни (яка декілька років мріяла поставити грузинський танець), колектив отримав І місце!
Другий конкурсний номер – це танець «Незламна», який виконує гордість колективу – старша група! Ці діти просто не уявляють своє життя без танців, бо займаються у колективі близько 10 років. Танець про любов до України та незламних українців виборов ІІ місце!
А після оголошення результатів та вручення нагород, для всіх присутніх виступив голова журі: україно-венесуельський фехтувальник, хореограф та співак – Амадор ЛОПЕС!
Щиро вітаємо нашу «ФЕЄРІЮ», керівника Оксану БОЛЬШОВУ та батьків, які допомагають та підтримують!