ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

12 лют. 2024
З 01 по 15 січня 2024 року підготовча група Зразкового художнього колективу естрадного танцю «Феєрія», керівник Оксана Большова та вихованці гуртка «Акторська майстерність», керівник Альона Лесів приймали участь у обласному етапі фотовиставки до Дня Соборності України: «Україна – це ми!».

Серед 376 фоторобіт абсолютними переможцями обласного етапу конкурсу визначені: підготовча група Зразкового художнього колективу естрадного танцю «Феєрія» Барвінківського будинку творчості дітей та юнацтва (керівник: Большова Оксана Анатоліївна). Їхня фоторобота направлена до Києва для участі у Всеукраїнському турі фотовиставки.

А Богдан Приймак, Вадим Приймак та Владислав Приймак стали Лауреатами обласного етапу.