24 лист. 2020
19 листопада 2020 року педагоги Будинку творчості дітей та юнацтва Галина Борщова Світлана Дзюба Альона Лесів Елена Жадан Lyudmila Tcibulko дистанційно приймали участь у вебінарі «Як використовувати Minecraft: EE в щоденному навчанні – джерела, ідеї та ресурси».

На вебінарі було представлено:
* Презентацію освітніх можливостей Minecraft: EE. Відмінності від ігрової версії.
* Як і де отримати доступ до планів уроків і навчальних ресурсів з використанням Minecraft: Education Edition.
* Як зробити навчання більш привабливим для всіх вихованців.
Спікери: Любов Філатова та Андрій Барабаш, команда розробки навчальних курсів на базі Minecraft: EducationEdition
Організатор: ГО «Міжнародна Організація «Інноваційні Освітні Технології» при підтримки ТОВ «Інноваційні Освітні Рішення».