УВАГА КОНКУРС!

8 груд. 2020
Дорогі друзі! До Нового року залишаються лічені дні! Тому ми пропонуємо Вам провести їх з користю!

З 18 грудня 2020 року по 10 січня 2021 року Барвінківський Будинок творчості дітей та юнацтва проводе дистанційну виставку «Зимова композиція» у таких номінаціях:
1) «Стилізована ялинка»
2) «Новорічний подарунок»
3) «Новорічна композиція»
Вік учасників від 6 до 17 років.
Мета конкурсу:
· Пропаганда серед молоді бережливого ставлення до природи;
· Розвиток творчої ініціативи та пізнавальної діяльності молоді;
· Формування практичних умінь та навичок учнів у виготовленні композицій, які символізують та відображають новорічно-різдвяну флористику;
Все, що потрібно, так це виготовити роботу на будь-яку з вказаних номінацій, сфотографувати її і додати у відповідний альбом та підписати, наприклад «Моя красуня», Іванова Оксана, 10 років, Барвінківський Будинок творчості дітей та юнацтва» або «Подарунок від Діда Мороза», колективна робота вихованців Барвінківського Будинку творчості дітей та юнацтва». УВАГА! В альбом додавати фото готової роботи!!! Не відео процес створення, не колаж, а тільки фото готової роботи і тільки в альбоми за номінаціями!
Процес нагородження:
Той учасник, який набере найбільше лайків (класів) У АЛЬБОМІ ГРУПИ буде переможцем. Їх буде 3 у кожній номінації. А також приємним бонусом стане нагорода «Приз глядацьких симпатій».
УВАГА! Коментарі не рахуються за голос (але можуть допомогти отримати нагороду «Приз глядацьких симпатій»), а також не враховуються лайки та коментарі на ваших особистих сторінках чи сторінках навчальних закладів. Враховується тільки лайки (класи) у групі Барвінківського Будинку творчості дітей та юнацтва!
Результати будуть оприлюднені 11 січня 2021 року на офіційній сторінці Барвінківського Будинку творчості дітей та юнацтва! Грамоти будуть передані до ваших навчальних закладів! Бажаємо успіхів!!!