ДЕКОРУВАННЯ БАНОЧКИ НА ВОДОХРЕЩЕ

18 січ. 2021
Січень – один із «найбагатших» місяців року на світські та релігійні свята. Саме цього місяця є ціла низка новорічно-різдвяний свят, завершальним серед яких є Водохреще.

Водохреще, Богоявлення або Йордан українці відзначають 19 січня. Цей день символізує очищення душі і тіла від гріхів. Цього дня прийнято вітати і пробачати один одного, бажати всього найкращого! А також йдуть до церкви освячувати воду.
Щоб вашу баночку помітили усі, пропоную її просто, але красиво декорувати.
Для цього нам необхідні такі матеріали:
· банка, шпагат, мереживо, ялинкові прикраси, декоративні ягідки, квіти, штучні гілки ялинки, в’язальні нитки, шишки (все, що знайдеться у вас вдома).
інструменти:
· ножиці, клейовий пістолет та двосторонній скотч.
Щоб ваша банка вийшла красивою та святковою треба фантазувати! А щоб сам процес її виготовлення був веселіший, можна увімкнути улюблений фільм або музику і вперед насолоджуватися процесом!
Я обрала півторалітвору звичайну банку і почала обклеювати її шпагатом з дна і до самого верха, потім обрала матеріали, якими я хочу декорувати банку. А ручку можна зробити також зі шпагату. Вирізаємо 6 однакових смужок шпагату і плетемо косичку. Приклеюємо ручку до оздобленої банки і готово!
У Йорданську цю годину
Віншую Вашу всю родину!
Хай рід Ваш славиться в народі,
Хай прибуває в Вашім роді!
Я Вас усіх поздоровляю,
Щастя-радості бажаю!