9 трав. 2024

САМООСВІТА

Самоосвіта педагога – це провідна форма вдосконалення професійної компетентності, що полягає в засвоєнні, оновленні, поширенні й поглибленні знань.
8 трав. 2024

ТВОРИМО І ПЕРЕМАГАЄМО

З 26 по 28 квітня 2024 року керівники гуртків Галина БОРЩОВА та Світлана ДЗЮБА приймали участь у ІІ Всеукраїнському двотуровому фестивалі-конкурсі «Дивограй». Галина Ігнатівна надіслала на конкурс роботу «Подарунковий набір «Господиня», а Світлана Валеріївна – ляльку-мотанку «Весняночка».
5 трав. 2024

Вітаємо зі світлим святом Великодня!

Нехай зійде на кожен дім благодать, мир і спокій. Нехай панують у вашихродинах любов і доброта, турбота один про одного. Здоров’я і щастя Вам та вашим близьким. Нехай життя буде наповнене радісними та щасливими моментами. Христос Воскрес!
3 трав. 2024

ПАМ’ЯТАЄМО І БУДЕМО ПАМ’ЯТАТИ

Сьогодні вихованці гуртків Барвінківського будинку творчості дітей та юнацтва вшанували пам'ять захисників Барвінківщини, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.
2 трав. 2024

Великодні мальованки

Протягом квітня вихованці гуртків разом з педагогами Барвінківського будинку творчості дітей та юнацтва займалися розписом яєць. Цей вид творчості має назву мальованки — це означає мальовані пензликом, олівцями. Для створення таких виробів треба заготовки яєць, акрилові фарби різних кольорів, пензлики, стрічки, штучні квіти, трішки фантазії та бажання творити.
29 квіт. 2024

ВІТАЄМО!

У квітні 2024 року Богдан ПРИЙМАК, вихованець Барвінківського будинку творчості дітей та юнацтва (керівник Світлана ДЗЮБА), приймав участь у Всеукраїнському відкритому фестивалі дитячої та юнацької творчості, присвяченого Всесвітньому Дню Землі.
16 квіт. 2024

ВЕСНЯНА ТОЛОКА

За доброю традицією прихід весни і тепла – час великої спільної толоки.
9 квіт. 2024

ВІТАЄМО!

З метою популяризації декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва, розвитку творчого потенціалу, здобуття нового педагогічного досвіду, удосконалення своєї майстерності та самовираження з 26 лютого по 01 квітня 2024 року в Комунальному закладі «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» відбувся обласний етап Відкритого конкурсу мініатюр серед педагогів закладів позашкільної освіти за темою «Український народний стрій – закодована ознака ментальності».
2 квіт. 2024

АТЕСТАЦІЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

Вітаємо педагогічних працівників Барвінківського будинку творчості дітей та юнацтва з успішною атестацією!
9 бер. 2024

НАС ЄДНАЮТЬ ДУМИ КОЗАКА

Богдан ПРИЙМАК, також долучився до обласної мистецької акції «Нас єднають думи Кобзаря».