ЛЯЛЬКА В ЖИТТІ ДИТИНИ

1 квіт. 2021
Іграшки - це невід'ємна частина життя кожної дитини. Ось згадайте себе... Напевно, у вас була улюблена іграшка – лялька, зайчик, а може й ведмедик… А якщо цю іграшку пошити і оздобити самостійно? Саме так! На наших гуртках діти обирають іграшку, яку хочуть виготовити власноруч, а потім разом з педагогами займаються їх пошиттям.

Вихованці гуртка «Виготовлення іграшок, сувенірів», керівник Галина БОРЩОВА та вихованці гуртка «Флористика та живопис», керівник Світлана ДЗЮБА на гурткових заняттях пошили чарівних ляльок, яким зробили модні зачіски, одягли красиві сукні, стильні шапочки і сумочки, тобто створили справжніх модниць!

На перший погляд всі ляльки однакові, але коли їх уважно розглянути, то видно, що кожна лялька особлива… так як, у кожної дитини свій неповторний смак, своє бачення і творчий задум!

Бажаємо нашим вихованцям нових ідей та скорішого їх виконання!

Сподіваємося ви оцінили роботи наших талантів! А яка у Вас була улюблена іграшка дитинства?