МІСЬКИЙ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ ТУРНІР «ЩО? ДЕ? КОЛИ?»

5 січ. 2022
05 січня 2022 року в Барвінківському будинку творчості дітей та юнацтва відбувся міський інтелектуальний турнір «Що? Де? Коли?», який проводиться з метою інтелектуального розвитку підростаючого покоління, розширення знань дітей з історії, географії, народознавства поза межами вимог шкільної програми, розвитку мислення та вміння використовувати набуті знання в нестандартних ситуаціях, створення гуманістичного освітнього простору, збереження інтересу до навчання та підвищення престижу знань у суспільстві.

На інтелектуальний турнір завітали Олександр Олексійович Бало, Барвінківський міський голова, Наталія Олександрівна Коптєва, заступник Барвінківського міського голови, Наталія Іванівна Лисиця, начальник управління освіти, молоді та спорту, Людмила Миколаївна Склярова, завідувач сектору молоді та спорту, які привітали учасників турніру з новорічно-різдвяними святами та побажали успіхів у грі та навчанні.
У сьогоднішньому турніру взяло участь 16 команд з Барвінківської міської територіальної громади.
З Барвінківського ліцею № 1 приймали участь наступні команди «Вікторія», капітан Денис Овсієнко, «Формула один», капітан Нікіта Шульга, «Матриця», капітан Дмитро Куц, «Ерудит», капітан Денис Шийка, «Гуглери», капітан Євген Ухань, «Моноліт», капітан Владислав Оніщенко.
З Барвінківського ліцею № 2 – «Флешка», капітан Максим Галашко, «Колян та компанія», капітан Вероніка Азаренко, «Пірати», капітан Дар’я Мамзенко, «Нон-стоп», капітан Ольга Ковалевська, «Камелот», капітан Дар’я Чайченко, «Оптимісти», капітан Ангеліна Мірошниченко, «Капітошки», капітан Кіра Гармаш.
З Барвінківського ліцею № 3 команда «Фенікс», капітан Денис Докунін.
З Гусарівського ліцею команди «Унікум», капітан Андрій Долуда, «Любліно», капітан Артур Мезенцев.
У журі працювала команда спеціалістів: Олег Олександрович Молгачов, працівник Барвінківської міської ради (який був головою суддівської колегії), Юрій Васильович Троян, вчитель історії Барвінківського ліцею № 1, Віталій Геннадійович Мотов, директор Подолівського сільського будинку культури та Анна Богонос, голова Барвінківської ради старшокласників.
Варто зазначити, що із 16 команд більша половина стали новачками у турнірі. Гра складається з двох турів по 15 питань у кожному та проходила для двох вікових категорій одночасно. І старша вікова категорія – 9-11 класи (6 команд), а ІІ молодша вікова категорія – 5-8 класи (10 команд). Сьогодні удача посміхнулася 6 найінтелектуальнішим командам! У молодшій категорії перемогу вибороли: ІІІ місце посіла команда «МОНОЛІТ», Барвінківського ліцею № 1, ІІ місце - команда «ФЕНІКС», Барвінківського ліцею № 3 та І місце команда «КАМЕЛОТ», Барвінківського ліцею № 2. У старшій категорії ІІІ місце посіла команда «ПІРАТИ», Барвінківського ліцею № 2, ІІ місце команда «ГУГЛЕРИ», Барвінківського ліцею № 1 та І місце команда «МАТРИЦЯ», Барвінківського ліцею № 1.
Після оголошення результатів та вручення нагород, всі учасники інтелектуального турніру отримали солодкі подарунки, які підготувала Барвінківська міська рада.
А також хочеться висловити подяку педагогам-керівникам, які підготували команди до участі у турнірі – це Вікторія Паніотова, Юлія Бульвінова, Олена Чернявська, Світлана Мітроніна, Віра Щолок, Володимир Щолок, Юлія Євсюкова.
Дуже цікавий та ерудований початок нового 2022 року! Нові знайомства та нові переможці! Тож бажаємо командам впевненості, сміливості та кмітливості!
А чи зможете ви дати правильну відповідь на одне із питань турніру? На території університету штату Індіана є будівля, яка просідає в грунт на два сантиметри в рік. Архітектори врахували все, окрім ваги, яка буде всередині цієї будівлі і яка й є причиною просідання. Що саме знаходиться в цій будівлі?