10 вер. 2020

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, БАРВІНКОВЕ!

Місто сильне, місто славне, Місто давнє, православне, З Днем народження вітаємо, Процвітання ми бажаємо!
4 вер. 2020

РЕКОМЕНДАЦІЇ МОЗ ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ ПРОТИЕПІДЕМІЧНИХ ЗАХОДІВ В ПЕРІОД КАРАНТИНУ В БТДЮ на 2020-2021 н. р.

Будинок творчості дітей та юнацтва розпочинає набір вихованців з 1 вересня 2020 року з дотриманням усіх заходів безпеки в своїх навчальних кабінетах.
1 вер. 2020

ПОЗАШКІЛЛЯ – ТВОРЧА ДОРОГА В МАЙБУТТЯ

Шановні діти і батьки! Щиро вітаємо Вас із початком нового навчального року та гостинно запрошуємо на безкоштовні творчі заняття в Барвінкіський Будинок творчості дітей та юнацтва!
5 серп. 2020

ДОВГООЧІКУВАНИЙ РЕЗУЛЬТАТ

Рішенням експертної комісії Міністерства освіти і науки України з присвоєння почесного звання «Зразковий художній колектив» нагородити хореографічний колектив естрадного танцю «ФЕЄРІЯ», керівник Оксана Буйницкая (протокол від 01.07.2020 року № 2)!
10 січ. 2020

"ЩО? ДЕ? КОЛИ"

Традиційно, на початку січня, під час зимових канікул, Будинок творчості дітей та юнацтва збирає у своїх стінах найрозумніші команди на щорічний районний інтелектуальний турнір на кубок голови Барвінківської районної державної адміністрації «Що? Де? Коли?», щоб визначити хто з них стане переможцем! Дуже приємно, що з кожною грою школярів стає все більше і більше! От і 10 січня 2020 року було аж 17 команд, а це – 92 дитини!
7 січ. 2020

З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

07 січня 2020 року спільно з настоятелем Свято-Успенського Храму у КЗ «Районний Будинок культури» було проведено святково-тематичний концерт до Різдва Христового, у якому брали участь хореографічний колектив естрадного танцю «ФЕЄРІЯ», керівник Оксана БУЙНИЦЬКА; а також тріо «БЛИЗКИЕ ЛЮДИ» у складі Аліна МІЩЕНКО, Настя БУДИЦЬКА, Дар’я ТКАЧОВА, Ангеліна МІРОШНИЧЕНКО, Богдан ТРОЯН та Олександра ЛАНТУХ, квартет «ПЕДАГОГІЧНИЙ» керівник Альона ЛЕСІВ.
26 груд. 2019

НОВОРІЧНІ РОЗВАГИ

Ширше двері відчиняйте, Новий рік спішить до вас! Всі бажання загадайте, У святковий дивний час!
23 груд. 2019

ЗИМОВИЙ ВЕРНІСАЖ

Під час зимвоих канікул у Будинку творчості дітей та юнацтва проходить виставка новорічних композицій "Зимовий вернісаж"
20 груд. 2019

ВІДКРИТТЯ РАЙОННОЇ НОВОРІЧНОЇ ЯЛИНКИ

20 грудня 2019 року вихованці гуртків Будинку творчості дітей та юнацтва приймали участь у відкритті районної новорічної ялинки – це Ліза РУМЯНЦЕВА, Аня ШЕРУДА, Настя БУДИЦЬКА, Ангеліна МІРОШНИЧЕНКО, тріо «ЕЛЕГІЯ» у складі Богдан ТРОЯН, Вадим ПРИЙМАК-ТРОЯН, Владислав ПРИЙМАК-ТРОЯН.
19 груд. 2019

МИКОЛАЯ ЗУСТРІЧАЙМО В ЦЕЙ СВЯТИЙ ВЕЛИЧНИЙ ЧАС

В Україні день Миколая Чудотворця шанують здавна. Його люблять і діти, і дорослі. Просять у святого захисту і подарунків, пишуть йому листи із проханням здійснити їхні мрії. Вважається, що святий допомагає і підтримує тих, хто його просить. Обов’язково в це свято потрібно допомогти тим, кому це необхідно. І неважливо – близька це людина або просто незнайомець. Свято Миколая відкриває низку різдвяних і новорічних урочистостей. Саме цього дня по всіх містах України запалюють новорічну ялинку!