14 жовт. 2020

ВІТАЄМО З ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!

Україна — це земля, де ми народилися і живемо, де живуть наші батьки, де жили наші предки. Україна має свої державні та національні символи, які уособлюють її історію, її сутність, а також має свої традиції та національні свята.
13 жовт. 2020

КОЗАКИ – ГОРДІСТЬ УКРАЇНСЬКОЇ ЗЕМЛІ

Саме хоробрі і мужні козаки і козачки, майбутні захисники рідної країни, 13 жовтня 2020 року зустрілися на районному святі «Козацькі забави», щоб поспілкуватися, позмагатися та відпочити!
12 жовт. 2020

ЗАВЗЯТІ І ТВОРЧІ ЮНАКИ ВІДВІДУЮТЬ НАШІ ГУРТКИ

Один із найцікавіших гуртків Будинку творчості дітей та юнацтва – це «Виготовлення іграшок, сувенірів», керівник Світлана Дзюба.
12 жовт. 2020

ТВОРЧІСТЬ – ЦЕ НЕЗРИМІ НИТОЧКИ, ЯКІ ОБ’ЄДНУЮТЬ СЕРЦЯ

У теплий осінній суботній вечір, 10 жовтня, у Будинку творчості дітей та юнацтва відбувся довгоочікуваний випускний вечір для вихованців старшої групи Зразкового художнього колективу «ФЕЄРІЯ», керівником якого є старанна, наполеглива і неймовірно творча особистість Оксана Буйницкая!
5 жовт. 2020

Учитель! Слово ж яке!.. Учитель! Легко сказати! В нашій країні, де вчиться кожна дитина, вчитель — це перша людина!

В дні початку золотої осені прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем працівників освіти! 1 жовтня 2020 року в КЗ «Районний Будинок культури» відбулася святкова зустріч педагогічних працівників!
30 вер. 2020

ПРАЦЯ, ТВОРЧІСТЬ, УСПІХ

Міжнародна асоціація позашкільної освіти- МАПО/ International Association of After-School Educational - IAASE з нагоди 20-річчя Закону України «Про позашкільну освіту» спільно з українськими і міжнародними партнерами з 25.05.2020 по 25.09.2020 р. реалізовували Міжнародну акцію «Світ позашкілля» | International action «Word of after-school education» .
26 вер. 2020

25 ВЕРЕСНЯ - ДЕНЬ ПОЗАШКІЛЛЯ!

Основна мета свята – День Позашкілля – це привернення уваги до позашкільної освіти, захисту прав та інтересів на позашкілля, навчання дітей у закладах позашкільної освіти, презентація прогресивних ідей і досвіду у сфері позашкільної освіти на всеукраїнському і міжнародному рівні, її розвитку.
25 вер. 2020

ТВОРЕЦЬ-ПОЗАШКІЛЬНИК ЖИВЕ ЛИШ ЗАВЗЯТТЯМ, БО СВОЄ ВІН ПОКЛИКАННЯ БАЧИТЬ У ЦІМ

Дорогі вихованці та педагоги Барвінківського Будинку творчості дітей та юнацтва, вітаємо Вас із Всеукраїнським Днем позашкілля!
21 вер. 2020

ХАЙ ЗАВЖДИ БУДЕ МИР

21 вересня увесь світ відзначає Міжнародний день миру! Мир — це не тільки відсутність воєн, це стан спокою і гармонії, це добрі відносини між людьми.
18 вер. 2020

ЯК ВІДРІЗНИТИ ГРИП, ЗАСТУДУ ТА КОРОНАВІРУС

Бережіть себе та своїх близьких!