2 груд. 2019

ЛІТО У СЕЛІ

14-18 жовтня 2019 року вихованки театральної студії «ІДЕЯ» Богдана ЛЕСІВ та Аліна МІЩЕНКО, керівник Альона ЛЕСІВ, приймали участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу робіт юних фото та відео аматорів «Моя Україно!» (заочний).
25 лист. 2019

ГОДИНА ПАМ'ЯТІ "ЖНИВА СКОРБОТИ" ДО ДНЯ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ

28 листопада 2006 року Верховна Рада України прийняла Закон «Про голодомор 1932-1933 років в Україні», в першій статті якого було визначено, що цей голодомор є геноцидом українського народу. І тепер щороку в останню суботу листопада українці пригадують ті страшні роки, які пережив увесь народ і о 16.00 ставлять на вікнах будинків запалені свічки пам’яті.
14 лист. 2019

БАРВІНКІВСЬКІЙ ДЮСШ 50 РОКІВ

14 листопада 2019 року вихованець театральної студії «ІДЕЯ» Богдан ТРОЯН, керівник Альона ЛЕСІВ, та хореографічний колектив естрадного танцю «ФЕЄРІЯ», керівник Оксана БУЙНИЦЬКА, приймали участь у святковому концерті «Барвінківській ДЮСШ 50 років».
31 жовт. 2019

ОСІННІ ПРИГОДИ

31 листопада 2019 року в Будинку творчості дітей та юнацтва відбулося осіннє свято для вихованців гуртків. Ведучими ігрової забави були вихованці театральної студії «ІДЕЯ» Анна БАКАЙ та Максим ГАЛАШКО, керівник Альона ЛЕСІВ, які протягом свята проводили цікаві конкурси, за які переможці отримували подарунки. Після завершення конкурсної програми всіх дітей очікувала тематична дискотека та спільна фотосесія. Найголовніше, що всі відпочили та гарно провели час!
29 жовт. 2019

ДІТИ ПРО ЕНЕГРЕТИКУ

КОНКУРС КОЛАЖІВ "ДІТИ ПРО ЕНЕГРЕТИКУ"
9 жовт. 2019

ХАЙ НЕ БУДЕ ПЕРЕВОДУ, КОЗАЦЬКОМУ СИЛЬНОМУ РОДУ!

09 жовтня 2019 року на території Дитячо-юнацької спортивної школи відбулося свято справжнього українського козацтва «Козацькі забави» серед закладів освіти Барвінківщини!
3 жовт. 2019

І НЕМАЄ КРАЩОЇ ПРОФЕСІЇ, АНІЖ ПРОФЕСІЯ ПЕДАГОГА! ПЕДАГОГА БАРВІНКІВЩИНИ!

В теплий осінній день, 03 жовтня 2019 року вихованці гуртків з педагогічним колективом Будинку творчості дітей та юнацтва влаштували у районному Будинку культури святковий «Освітянський квартал», ведучими якого були Альона ЛЕСІВ та Ігор ДАВИДЕНКО, а також Ольга КОЗЛОВА та Максим МЕДЯНСЬКИЙ! Під час усього свята ведучі привітали щирістю та жартами вчителів, вихователів, педагогів-позашкільників та ветеранів педагогічної праці! А одним з цікавинок свята стала сторінка з новинами шкільного життя та освітянським discovery!
22 вер. 2019

ДЕНЬ МАШИНОБУДІВНИКА

22 вересня 2019 року в Барвінківському Будинку творчості дітей та юнацтва відбувся святковий концерт для ветеранів заводу «Червоний промінь» до Дня машинобудування!
10 вер. 2019

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, БАРВІНКОВЕ!

10 вересня 2019 відбулися урочисті заходи з нагоди святкування 76-ї річниці визволення м. Барвінкове та району.
17 лип. 2019

ВІДПОЧИВАЄМО ТА ПЕРЕМАГАЄМО

Для вихованців гуртків Будинку творчості дітей та юнацтва, літо – час для відпочинку, відновлення сил, але не цього разу. Ми з гуртом «ЕЛЕГІЯ» Троян Богдан, Приймак-Троян Вадим, Приймак-Троян Владислав, вирушили в телевізійний творчий табір «Вместе», що розкинувся в одному з найкрасивіших заповідних куточків Болгарії - курортній зоні Кітен, що на березі теплого Чорного моря.