ГОРДІСТЬ ЗА ВИПУСКНИКІВ

2 квіт. 2021
На одне із занятть гуртка «Конструювання та моделювання одягу», керівники Галина Борщова та Світлана Дзюба, завітали випускниці цього ж гуртка. Зараз Віолета МЯКЧИЛОВА студентка 1го курсу, а Олександра ШЕСТАК, 2го курсу ДВНЗ «Харківський коледж текстилю та дизайну».

Дівчатка завітали на гурток, щоб розповісти, як складається їхнє життя поза межами БТДЮ. Вони з великим задоволенням розповідали про свої нові успіхи та процес навчання! Своїми розповідями студентки зацікавили майбутніх випускників гуртка, які також планують вчитися на дизайнерів!
Вже зараз Віолета і Саша мають великі плани на майбутнє, і вже уявляють, які колекції будуть шити та де працювати!
Безмежно приємно за дітей, особливо, коли початок свого творчого шляху вони взяли в Барвінківському будинку творчості дітей та юнацтва!