6 лист. 2020

МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ – ТАЛАНОВИТІ ДІТИ

Недарма у народі кажуть «Талановита людина – талановита у всьому» і це про наших вихованців спортивних і талановитих Богдана Трояна, Вадима Приймака-Трояна, Владислава Приймака-Трояна та дівчинки-квіточки Мар’яну Донченко! Неодноразово наші глядачі бачили їх чудові виступи! І так, це дійсно дуже творчі, талановиті та всебічно розвинені діти!
19 жовт. 2020

СУКНЯ-ТРАНСФОРМЕР

Вихованці гуртка «Моделювання та конструювання одягу», керівник Галина Борщова, навчаються шити різноманітне вбрання: сукні, блузи, спідниці, сумки та багато цікавого! А на одному із занять дівчатка моделювали з трикотажного полотна сукню, яка має близько 100 варіантів! Та доступна у її виготовленні, навіть новачку! А ось і цікава історії її виникнення!
16 жовт. 2020

НАЙКРАЩА ОЦІНКА ПЕДАГОГА – УСПІХИ ЙОГО ВИХОВАНЦІВ

Одним із моїх вихованців є талановитий четвертокласник Богдан ТРОЯН, який, не дивлячись на свій юний вік, є неодноразовим переможцем різноманітних Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів і фестивалів. За плечима у хлопчика вже близько 15 призових місць! Та на цьому він зупинятися не збирається!
14 жовт. 2020

ВІТАЄМО З ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!

Україна — це земля, де ми народилися і живемо, де живуть наші батьки, де жили наші предки. Україна має свої державні та національні символи, які уособлюють її історію, її сутність, а також має свої традиції та національні свята.
13 жовт. 2020

КОЗАКИ – ГОРДІСТЬ УКРАЇНСЬКОЇ ЗЕМЛІ

Саме хоробрі і мужні козаки і козачки, майбутні захисники рідної країни, 13 жовтня 2020 року зустрілися на районному святі «Козацькі забави», щоб поспілкуватися, позмагатися та відпочити!
12 жовт. 2020

ЗАВЗЯТІ І ТВОРЧІ ЮНАКИ ВІДВІДУЮТЬ НАШІ ГУРТКИ

Один із найцікавіших гуртків Будинку творчості дітей та юнацтва – це «Виготовлення іграшок, сувенірів», керівник Світлана Дзюба.
12 жовт. 2020

ТВОРЧІСТЬ – ЦЕ НЕЗРИМІ НИТОЧКИ, ЯКІ ОБ’ЄДНУЮТЬ СЕРЦЯ

У теплий осінній суботній вечір, 10 жовтня, у Будинку творчості дітей та юнацтва відбувся довгоочікуваний випускний вечір для вихованців старшої групи Зразкового художнього колективу «ФЕЄРІЯ», керівником якого є старанна, наполеглива і неймовірно творча особистість Оксана Буйницкая!
5 жовт. 2020

Учитель! Слово ж яке!.. Учитель! Легко сказати! В нашій країні, де вчиться кожна дитина, вчитель — це перша людина!

В дні початку золотої осені прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем працівників освіти! 1 жовтня 2020 року в КЗ «Районний Будинок культури» відбулася святкова зустріч педагогічних працівників!
30 вер. 2020

ПРАЦЯ, ТВОРЧІСТЬ, УСПІХ

Міжнародна асоціація позашкільної освіти- МАПО/ International Association of After-School Educational - IAASE з нагоди 20-річчя Закону України «Про позашкільну освіту» спільно з українськими і міжнародними партнерами з 25.05.2020 по 25.09.2020 р. реалізовували Міжнародну акцію «Світ позашкілля» | International action «Word of after-school education» .
26 вер. 2020

25 ВЕРЕСНЯ - ДЕНЬ ПОЗАШКІЛЛЯ!

Основна мета свята – День Позашкілля – це привернення уваги до позашкільної освіти, захисту прав та інтересів на позашкілля, навчання дітей у закладах позашкільної освіти, презентація прогресивних ідей і досвіду у сфері позашкільної освіти на всеукраїнському і міжнародному рівні, її розвитку.