2 квіт. 2019

ВІТАЄМО КЕРІВНИКІВ ГУРТКІВ З АТЕСТАЦІЄЮ

Від нас, від нашого вміння, від нашої майстерності, від нашого мистецтва та мудрості залежить життя дитини, здоров’я, розум, характер, воля, інтелектуальне обличчя, її місце та роль у житті, її щастя. В. О. Сухомлинський
27 бер. 2019

ВЕСНЯНИЙ ТУРНІР ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЇ ГРИ БРЕЙН-РИНГ

27 березня 2019 року в Будинку творчості дітей та юнацтва відбувся інтелектуальний брейн-ринг на кубок мера, у якому прийняло участь 9 команд міста та району.
23 бер. 2019

ЩО? ДЕ? КОЛИ? ВСТАНОВЛЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОГО РЕКОРДУ

23 березня 2019 року в першій столиці Україні місті Харків, за підтримки голови Харківської обласної державної адміністрації Ю. О. Світличної, в манежі ХАІ відбулося встановлення національного рекорду України з одночасної гри у «Що? Де? Коли?».
22 бер. 2019

ВРАНЦІ, ВВЕЧЕРІ І ВДЕНЬ – БУДЬ ОБЕРЕЖНИЙ ТИ З ВОГНЕМ

Напевно, не існує більш небезпечної, відповідальної та важливішої професії, ніж професія рятувальника. Цю професію обіймають непрості люди, люди з великою силою волі, люди, які здатні пожертвувати своїм життям, заради життя ближніх, люди, які незважаючи ні на що готові прийти на допомогу. У будь-який час дня і ночі рятувальник повинен відправитися туди, де людині загрожує якась небезпека і, ризикуючи своїм життям, зробити все, щоб визволити людей які потрапили в біду. За ці подвиги рятувальників часто нагороджують медалями.
4 бер. 2019

УСІМ ЖІНКАМ ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ

Весна і Жінка, Жінка і Весна, У них обох свої земні турботи, Своя морська бездонна глибина, Свої космічні зоряні висоти, Але істина, нажаль, лишається одна!
23 лют. 2019

ТАНЕЦЬ – ЦЕ СТИЛЬ НАШОГО ЖИТТЯ

23 лютого 2019 року у місті Харків старша та середня групи хореографічного колективу естрадного танцю «Феєрія», керівник О.А.Буйницька, брали участь в Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «Запали зірку»!
13 лют. 2019

Конференція "Час і досі не загоїв рану - цей одвічний біль Афганістану"

13 лютого 2019 року у районному Будинку творчості дітей та юнацтва проведено конференцію за темою «Час і досі не загоїв рану – цей одвічний біль Афганістану», присвячену Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-річчю виведення військ з Афганістану (керівники Пономаренко М.І., методист районного методичного кабінету відділу освіти, Педенко Л.М., методист Будинку творчості дітей та юнацтва). Мета: розширити знання учнів з історії війни в Республіці Афганістан та інших локальних конфліктів, вшанувати учасників бойових дій на території інших держав.
8 лют. 2019

ВСЯ РАДІСТЬ ЖИТТЯ В ТВОРЧОСТІ

Як добре, що діти Барвінківщини живуть у світі краси, музики, танцю, фантазії та творчості. Наші діти - це наша гордість! І саме 8 лютого 2019 року у Барвінківському Будинку творчості дітей та юнацтва відбувся гала-концерт районного фестивалю дитячої та юнацької творчості «КРОК ДО ЗІРОК», на якому всі глядачі мали змогу помилуватися виступами наших переможців, а вони готувалися дуже старанно!
18 січ. 2019

ПЕРША ПЕРЕМОГА У НОВОМУ РОЦІ

Продовжуючи зимові свята, 18 січня 2019 року вихованці Будинку творчості дітей та юнацтва, вокальна студія «БРЕВІС», керівник Оліферовська А.С., брали участь в обласному святі-фестивалі «Щедрий вечір – 2019», який відбувся в КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості»!
11 січ. 2019

ДЕ ГРА, ТАМ І РАДІСТЬ

Вже стало традицією проводити на початку січня, під час зимових канікул інтелектуальний турнір на кубок голови Барвінківської районної державної адміністрації «Що? Де? Коли?» 11 січня 2019 року в Будинку творчості дітей та юнацтва зібралися інтелектуальні команди міста і району на турнір, щоб дізнатися хто з них найрозумніший та ерудованіший! А їх зібралось чимало – 13!