15 лют. 2021

ЦІНА ЧУЖОЇ ВІЙНИ

Афганська війна – ще одна сумна сторінка нашої історії. Її ніхто не оголошував, але вона забрала життя українців і залишила по собі невиліковні рани у 150 тисяч українських родин
15 лют. 2021

Чого б ти не вчився, ти вчишся для себе.

Саме такими словами можна описати двох дівчат Олену ЧЕРНЕНКО та Анну ЛЯШЕНКО, випускниць гуртка «Конструювання та моделювання одягу», керівник Галина БОРЩОВА. Бо все, за що вони беруться, то обов’язково доводять до завершення, бо знають, все це вони роблять в першу чергу – для себе.
12 лют. 2021

ДЕНЬ СВЯТОГО ВАЛЕНТИНА

День святого Валентина - найромантичніше свято! У всьому світі його відзначають як день любові: хлопці та дівчата обмінюються валентинками - вітальними листівками, солодощами, прянощами у формі сердечок. А також подарунками, які зроблені своїми руками.
10 лют. 2021

ТАЛАНТ І ТВОРЧІСТЬ – НЕПОВТОРНА СИЛА

Один із шляхів до щасливого життя – заняття улюбленою справою. Адже люди, які мають творче хобі, постійно розвивають та вдосконалюють свої навички, реалізовують власний потенціал та й просто отримують задоволення! Так і наші педагоги, які у вільний час продовжують займатися цією справою – творчістю, навчають та виховують дітей та ще й приймають участь у фестивалях та конкурсах!
8 лют. 2021

УЧАСНИКИ СЕМІНАРУ

Міжнародна асоціація позашкільної освіти, Державна служба якості освіти України, Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти», Кафедра позашкільної освіти ІПФ Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, науково-дослідна лабораторія позашкільної освіти Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова 29.01.2021 року у рамках методологічного семінару з позашкільної освіти провели відкриту лекцію «Внутрішня система забезпечення якості освіти у закладах позашкільної освіти».
4 лют. 2021

МЕДІАГРАМОТНІСТЬ – НЕОБХІДНІ ВМІННЯ ДЛЯ СУЧАСНОГО ПЕДАГОГА

3 лютого 2021 року педагогічні працівники нашого колективу завершили проходження курсу «Медіаграмотність для освітян», спікерами якого були Сергій Горбачов та Любов Найдьонова.
28 січ. 2021

ВІТАЄМО!!!

Із 07 по 11 грудня 2020 року вихованці гуртків Будинку творчості дітей та юнацтва приймали участь в онлайн форматі в обласному етапі Всеукраїнської виставки-конкурсу «Український сувенір».
25 січ. 2021

НОВІ ЗНАННЯ

Колектив Барвінківського Будинку творчості дітей та юнацтва новий навчальний рік розпочав з вірою, що він буде кращим!
22 січ. 2021

СХІД+ЗАХІД=УКРАЇНА

22 січня дуже важливий день для України та кожного українця, адже у 1919 році цього дня проголошено Акт Злуки Української Народної республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, яку офіційно стали відзначати з 1999 року.
19 січ. 2021

ХРИСТО ХРЕЩАЄТЬСЯ!

Сьогодні, 19 січня, в Україні відзначають Хрещення Господнє. В цей день тисячі українців йдуть до церки та освячують воду, яка потім набуває цілющих властивостей. Керівники гуртків Будинку творчості Альона Лесів Галина Борщова Світлана Дзюба Оксана Шпак творчо і креативно підійшли до сьогоднішнього свята і влаштували прекрасну виставу декорованих баночок для води та кошиків, які виготовили своїми руками!