6 січ. 2024

В І Т А Є М О "Ф Е Є Р І Ю" !

05 січня 2024 року Зразковий художній колектив естрадного танцю "ФЕЄРІЯ", керівник Оксана БОЛЬШОВА приймали участь у конкурсі щедрівок та колядок у селі Верховнина, Івано-Франківської області.
4 січ. 2024

ВІТАЄМО!

Вітаємо Анну Осьмуху, вихованку гуртка "Лідерство" (керівник Тетяна МАЛАКАНОВА) з перемогою у обласному етапі Всеукраїнського заочного конкурсу юних фотоаматорів "Моя країна - Україна!".
3 січ. 2024

ПИШАЄМОСЯ НАШИМИ ПЕРЕМОЖЦЯМИ

Педагогічні працівники Барвінківського будинку творчості дітей та юнацтва та вихованка гуртка "Лідерство" Анна Осьмуха приймали участь у ІІІ Всеукраїнському двотуровому фестивалі-конкурсі «Новорічні дива».
22 лют. 2022

МІСЬКИЙ ЕТАП ОБЛАСНОЇ ФОТОВИСТАВКИ «ТЕРИТОРІЯ ПРИГОД»

З 8 по 15 лютого 2022 року відбувся міський етап обласної фотовиставки «Територія пригод – 2022», присвячена 300-річчю з дня народження Григорія Сковороди.
14 лют. 2022

СТИЛЯГИ-ШОУ ДО ДНЯ ЗАКОХАНИХ

Напередодні Дня Закоханих в Барвінківському будинку творчості дітей та юнацтва відбулася вечірка стиляги-шоу «Під знаком Купідона», організаторами якої стала Барвінківська міська рада старшокласників. Ведучими святкової програми були Настя Орел та Артур Жадан, які теплими словами про любов вітали усіх присутніх глядачів.
11 лют. 2022

СВЯТО ДРУЖБИ, ДОБРА І ТЕПЛА

Саме під такою назвою відбулася святкова фотосесія у вихованців гуртків «Флористика та живопис», керівник Світлана ДЗЮБА та «Виготовлення іграшок, сувенірів», керівник Галина БОРЩОВА.
13 січ. 2022

ЩЕДРИЙ ВЕЧІР! ДОБРИЙ ВЕЧІР!

Сьогодні, 13 січня, в Україні святкують прекрасне свято – Щедрий вечір! В цей день щедрують, обходячи домівки з побажаннями щастя, здоров’я всім членам родини, розквіту господарства та великого врожаю. От і у наш заклад завітали аж 4 колективи з Барвінківської міської громади! Це колектив «Коляда», Барвінківського ліцею № 1, керівник Олена Черна; гурт «Веселка», Барвінківського ліцею № 3, керівники Юлія Бульвінова та Валентина Ніколаєнко, колектив «Дітвора», Барвінківської філії Барвінківського ліцею № 1, керівник Олена Зарєчна та вокальна студія «Ясні зорі», Гаврилівського ліцею, керівник Сергій Мірошниченко!
7 січ. 2022

З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

07 січня 2022 року у Барвінківському храмі відбулося свято, в якому приймали участь вихованці колективу "ФЕЄРІЯ".
5 січ. 2022

МІСЬКИЙ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ ТУРНІР «ЩО? ДЕ? КОЛИ?»

05 січня 2022 року в Барвінківському будинку творчості дітей та юнацтва відбувся міський інтелектуальний турнір «Що? Де? Коли?», який проводиться з метою інтелектуального розвитку підростаючого покоління, розширення знань дітей з історії, географії, народознавства поза межами вимог шкільної програми, розвитку мислення та вміння використовувати набуті знання в нестандартних ситуаціях, створення гуманістичного освітнього простору, збереження інтересу до навчання та підвищення престижу знань у суспільстві.
26 квіт. 2021

ПІДСУМКИ ВИСТАВКИ «ТІНІ НЕЗАБУТОГО ЧОРНОБИЛЯ»

З 20 по 23 квітня 2021 року в Барвінківському будинку творчості дітей та юнацтва відбулась виставка-конкурс «Тіні незабутого Чорнобиля», присвячена 35-й річниці Чорнобильської катастрофи.