23 груд. 2020

ПЕРЕМОГА ПІД НОВИЙ РІК

В непростих цьогорічних умовах працювали вихованці гуртків «Історичне краєзнавство». Історія – це дуже цікава наука, яка надає можливість поринути в минуле.
22 груд. 2020

«Позашкільна освіта у громаді: як зберегти мережу і забезпечити розвиток?».

Міжнародна асоціація позашкільної освіти спільно з Асоціацією об'єднаних територіальних громад за співпраці з Міністерством освіти і науки України та іншими партнерами 16-17 грудня 2020 р. провели вебінар «Позашкільна освіта у громаді: як зберегти мережу і забезпечити розвиток?».
21 груд. 2020

КАЗКОВИЙ НОВИЙ РІК

Час новорічних свят - це час красивої, доброї казки, яка приходить в кожен будинок в кінці кожного року з настанням зимових холодів. Він завжди вселяє в нас надію на краще, дарує безліч подарунків і приємних емоцій!
19 груд. 2020

З ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ!

Через поле, через гай Йде до діток Миколай. У білесенькій торбинці Він для всіх несе гостинці!
18 груд. 2020

З НАСТУПАЮЧИМ СВЯТОМ МИКОЛАЯ

Темна нічка наступає, Снігом білим засипає Всі дороги і будинки, Всі дерева і ялинки. Ніби казка на малюнку – Сніг малює візерунки. Двері в хату відкривай, Йде до вас сам Миколай . Він несе свої вітання, Радість, свято, побажання: Щоб у кожній хаті – всі були багаті! Щоб у кожнім домі всі жили в любові!
15 груд. 2020

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЧАЮ

Чай – це один з найпопулярніших напоїв у світі. І коли ж як не у Міжнародний день чаю, який відзначають 15 грудня, варто говорити про цей напій.
14 груд. 2020

ПІД ВІТРИЛАМИ ТВОРЧОЇ ПЕРЕМОГИ

Найдосвідченіший педагог ніколи не повинен зупинятися на досягнутому, бо якщо немає руху вперед, то неминуче починається відставання В.СУХОМЛИНСЬКИЙ
14 груд. 2020

УВАГА ОЖЕЛЕДИЦЯ!!!

ШАНОВНІ ДОРОСЛІ І ДІТИ, БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ!!!
11 груд. 2020

ПЕДАГОГІЧНИЙ РОЗВИТОК

Критичне мислення та освітній процес, побудований на його засадах, за останні 10 років стали основою освітніх реформ у провідних країнах Європи. Уміння критично мислити забезпечує науково-технічний і суспільний прогрес та є запорукою демократії, а освіта відіграє в його розвитку першорядну роль. Критичне мислення забезпечує самостійні та відповідальні дії, а також характеризується самовдосконаленням.
10 груд. 2020

ЛОКДАУН