9 бер. 2021

ВІК ЖИВИ, ВІК УЧИСЬ

26.02.2021 року педагогічні працівники будинку творчості стали учасниками методологічного семінару з позашкільної освіти, відкрита лекція «Заклади позашкільної освіти у територіальній громаді: створення, функціонування, розвиток».
8 бер. 2021

З 8 БЕРЕЗНЯ!!!

Зі святом весни, чарівності, краси і жіночності! Бажаємо усім жінкам тепла і любові в серцях, чудового настрою і прекрасного самопочуття.
7 бер. 2021

Дорогі жінки та дівчата!

Саме з вашого свята і починається весна. Мир тримається на вашому розумінні і доброті. Все це даруєте Ви – любі жінки та дівчата! Нехай завжди будуть поряд з вами людська шана, вірні друзі, а доля буде прихильною і щедрою на здоров’я, успіх і достаток! Бажаємо вам нескінченного кохання і щастя. Адже світ тримається на Вашій любові!
4 бер. 2021

ПОДАРУНОК ДЛЯ НАЙРІДНІШИХ

На календарі вже 4 березня, отже час готувати привітання та подарунки для найрідніших: мам, бабусь, хресних мам, тіточок, сестер, подруг! Вихованці гуртків «Флористика та живопис», керівник Світлана ДЗЮБА, «Виготовлення іграшок, сувенірів», керівник Галина БОРЩОВА, «Художня вишивка» та «Бісероплетіння», керівник Оксана ШПАК з великим задоволенням приступили до підготовки!
26 лют. 2021

ЯК ВІДСТЕЖУВАТИ КОНТАКТИ ПРИ COVID-19

Однією найактуальніших тем сьогодення є коронавірусна хвороба. Тому педагогічні працівники нашого закладу, вирішили пройти курс, який додав багато нових знань про Covid-19.
25 лют. 2021

ЗАСІДАННЯ РАДИ СТАРШОКЛАСНИКІВ

25 лютого 2021 року відбулося засідання ради старшокласників «Лідер» Барвінківської міської територіальної громади (керівник Людмила ПЕДЕНКО), під час якого розглядалися організаційні питання і планування роботи на весну. Одним із головних пунктів було обговорення екологічного проєкту «Чисте довкілля – чисте місто».
24 лют. 2021

САМООСВІТА ПЕДАГОГІВ – ОСНОВНА СКЛАДОВА ЙОГО ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ

17 лютого 2021 року педагоги будинку творчості стали учасниками Регіонального науково-практичного семінару «Використання ресурсів позашкільної освіти у процесі соціалізації дітей з особливими освітніми потребами».
22 лют. 2021

МРІЙ БАГАТО НЕ БУВАЄ

У грудні 2020 року вихованці гуртка «Бісероплетіння» та їх керівник Оксана Шпак приймали участь у ІІ Всеукраїнському конкурсі мистецтв «Мрій багато не буває».
19 лют. 2021

ПІДСУМКИ ВИСТАВКИ

З 15 по 18 лютого 2021 року відбулась районна виставки дитячих малюнків «Ціна чужої війни».
17 лют. 2021

ПІЖАМА PARTY

Ні для кого не секрет, що для того, щоб цілий день ви були енергійними та веселими треба гарненько виспатися! А щоб гарно виспатися нам треба: улюблена піжама, подушка і маска для сну! А якщо подушка і маска пошиті власними руками, то сон буде 100% вдалим! Погоджуєтесь?