20 квіт. 2021

ТІНІ НЕЗАБУТОГО ЧОРНОБИЛЯ

26 квітня… В пам’яті українського народу це день чорнобильського лиха, болю, суму, і забути це й викреслити із нашої пам’яті – неможливо.
2 квіт. 2021

ГОРДІСТЬ ЗА ВИПУСКНИКІВ

На одне із занятть гуртка «Конструювання та моделювання одягу», керівники Галина Борщова та Світлана Дзюба, завітали випускниці цього ж гуртка. Зараз Віолета МЯКЧИЛОВА студентка 1го курсу, а Олександра ШЕСТАК, 2го курсу ДВНЗ «Харківський коледж текстилю та дизайну».
1 квіт. 2021

ЛЯЛЬКА В ЖИТТІ ДИТИНИ

Іграшки - це невід'ємна частина життя кожної дитини. Ось згадайте себе... Напевно, у вас була улюблена іграшка – лялька, зайчик, а може й ведмедик… А якщо цю іграшку пошити і оздобити самостійно? Саме так! На наших гуртках діти обирають іграшку, яку хочуть виготовити власноруч, а потім разом з педагогами займаються їх пошиттям.
31 бер. 2021

УЧАСНИКИ СВЯТА "ТАТО, МАМА, Я - СПОРТИВНА СІМ'Я"

cередня група Зразкового хореографічного колективу «ФЕЄРІЯ», керівник Оксана Буйницкая та вихованці студії «ІДЕЯ», керівник Альона Лесів приєдналися до сімейного свята «Тато, мама, я – спортивна сім’я»!
29 бер. 2021

ІГРОВА ПРАКТИКА

Традиційно, в кінці кожного місяця, педагогічний колектив будинку творчості дітей та юнацтва приймає участь в семінарах, які організовує Міжнародна асоціація позашкільної освіти.
25 бер. 2021

НАВЧАЄМОСЬ РАЗОМ

Протягом 5 місяців педагогічні працівники Барвінківського будинку творчості дітей та юнацтва дистанційно проходили курси підвищення кваліфікації у КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти».
22 бер. 2021

ЩАСТЮ НЕМАЄ МЕЖ

20 березня 2021 року підготовча та середня групи Зразкового художнього колективу естрадного танцю «ФЕЄРІЯ», керівник Оксана БУЙНИЦЬКА, приймали участь в Міжнародному фестивалі-конкурсі «STELLA FUTURA» - PRIMAVERA у місті Харків.
12 бер. 2021

ЗИМУ ПРОВОДЖАЄМО – ВЕСНУ ЗУСТРІЧАЄМО!

Дорогі друзі! Щиро вітаємо з Масляною! Бажаємо, щоб на столі було багато млинців, в будинку стояв сміх, гарний настрій захоплював всіх навколо, щоб рідні були поряд! Нехай цей тиждень свята стане щасливим і радісним!
11 бер. 2021

ТАЛАНОВИТІ! НАПОЛЕГЛИВІ! УСПІШНІ!

В кінці лютого наші вихованці приймали участь в VІ Всеукраїнській онлайн виставці-конкурсі «Талановиті! Наполегливі! Успішні!» - 2021.
10 бер. 2021

«ТОЛЕРАНТНА ОСВІТА – ЗАПОРУКА ЗДОРОВОГО СУСПІЛЬСТВА»

Толерантність - це повага, прийняття та оцінка визнання багатого розмаїття світових культур, форм вираження та шляхів людського буття.