18 січ. 2021

ДЕКОРУВАННЯ БАНОЧКИ НА ВОДОХРЕЩЕ

Січень – один із «найбагатших» місяців року на світські та релігійні свята. Саме цього місяця є ціла низка новорічно-різдвяний свят, завершальним серед яких є Водохреще.
16 січ. 2021

ПІСНЯ І МУЗИКА

Закінчення 2020 року було насиченим у Богдана ТРОЯНА, бо під новий рік, цей талановитий юнак приймав участь у двох Всеукраїнських фестивалях з вокального та інструментального мистецтва.
14 січ. 2021

ЗІ СТАРИМ НОВИМ РОКОМ!

14 січня в Україні називають Василів день. Одне із свят, які сьогодні святкують українці - свято на честь Василія Великого, якого вважали покровителем землеробства, і саме тому цього дня основною обрядовою дією було засівання осель збіжжям.
13 січ. 2021

ЩЕДРИЙ ВЕЧІР! ДОБРИЙ ВЕЧІР!

Магія новорічних свят робить наше життя кращим і яскравішим. Незважаючи на те, що за вікном сніг і мороз, на душі тепло, інакше і бути не може. Адже це час сюрпризів і подарунків!
11 січ. 2021

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ВИСТАВКИ «ЗИМОВА КОМПОЗИЦІЯ»

З 18 грудня 2020 року по 10 січня 2021 року Барвінківський Будинок творчості дітей та юнацтва проводив он-лайн виставку-конкурс «ЗИМОВА КОМПОЗИЦІЯ» за наступними номінаціями: 1) «Стилізована ялинка», у якій представлено близько 60 робіт. 2) «Новорічний подарунок» - 57 робіт. 3) «Новорічна композиція» - 108 робіт!
31 груд. 2020

З НОВИМ РОКОМ

Щиро вітаємо з наступаючим НОВИМ 2021 РОКОМ!!!
29 груд. 2020

НОВОРІЧНИЙ НАСТРІЙ

У дні, що передують настанню Нового року, кожна людина занурюється в неймовірну атмосферу одного з найчарівніших свят. Всі ми починаємо шукати подарунки, обходимо безліч магазинів у пошуках красивого нового наряду. А у вільний час декоруємо ялинку і помешкання.
28 груд. 2020

ЗУСТРІЧ КОЛО ЯЛИНКИ

28 грудня 2020 року Барвінківський Будинок творчості дітей та юнацтва радо зустрів вихованців гуртків «Художня вишивка» та «Бісероплетіння», керівник Оксана Шпак на святковий новорічний ранок.
25 груд. 2020

НОВОРІЧНА ВИСТАВКА

Ширше двері відчиняйте, Новий рік спішить до вас! Всі бажання загадайте, У святковий дивний час!
24 груд. 2020

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ

З 9 по 20 грудня 2020 року вихованці гуртка «Виготовлення іграшок, сувенірів», керівник Галина Борщова та вихованці гуртка «Флористика та живопис», керівник Світлана Дзюба приймали участь в обласному етапі Всеукраїнської новорічно-різдвяної виставки-конкурсу «Новорічна композиція».